SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

odżywka na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1065
jaka byscie proponowali odzywke na mase (chce tak przytyć do 2 kg / moja waga 66 kg ).Chciałbym suplement w niskiej cenie :)
Z góry dzieki :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5378
no to moze jakis gainerek o ile masz diete i masz braki
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130658
jesli masz dobrą diete, na dodatnim bilansie i potrzebujesz dolozyc troche z prochu to dobry i tani jest sfd'owski Mass Activator

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1065
mam 18 lat , pokarm oparty na białku , niedawno skonczylem cykl kreatyny.
Plan treningowy na mase , cwicze od konca sierpnia .

Tylko mam taki problem bo chyba nie moge spożywać dużo weglowodanów ( przez 1 miesiac jadlem carbo nox i na twarzy powstawały mi różne "syfy :D "
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130658
pokarm oparty na bialku to nie jest DIETA. zwlaszcza dieta na mase powinna zawierac wszystkie makroskladniki i odpowiednią kalorycznosc (na + ). jestes pewien, ze te syfy to od carbonoxu? w tym wieku mozesz miec problemy ze skórą i jest to normalne podczas dojrzewania. kolejna sprawa- jesli prochy cie w jakikolwiek sposob uczulają, to czerp kalorie i węgle z pozywienia typu naturalny ryz brazowy, dziki, kasze, owsianka, etc..

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
pewnie nawet bilansu nie ma na +, rownie dobrze jak Cie wysypało po Carbo może Cie wysysypać po MA
jesli wegle w prochu to przyczyna
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pompy

Następny temat

cm3 powder - miarka

electro
Polecane artykuły