SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odzywka na mase cena nie gra roli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3775
cze jaka odzywke brac na mase cena nie jest wazna
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
1 hard fast
2 gain fast
3 smp hitec, mwg ultimate

LOL



##################
#Barlinek Rulezzz#
##################

Ajsowy

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
noglbys cos wiecej na sowj temat napisac, jakiej jestes budowy , tendencje do tycia , bo odzywek jest mase , generalnie ejsli chodzi ci o uzupelninie diety , to jesli nie masz problemow z tluszczem , to kup jakiegos gainera np. smp z hi tecu, jesli jednak masz problem z tluszczem kup bialko , albo bulka (pol na pol bialko wegle) , oferta jest bardzo bogata

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3775
183 cm wzrostu 70 kg waga i nie mam problemu z tłuszczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szybko i tanio zrobisz masę odżywką z megabola:MASS GAIN,lub możesz spróbować też preparatów na masę firmy olimp np:WHEY GAINER 4000.Skoro nie masz problemów z tłuszczem to te bendą dla ciebie najlepsze.


...::PXN::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3775
ma ktos jeszcze jakies propozycje ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
a jakiej potrzebujesz typowego gainer'a czy bulka? musisz to wiedziec zebys sie nie zalal ta masa, a w przypadkow gainerow zwlaszcza tluszczowa

Pomogłem wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z SOG'a. Dzięki
Matura zdana i jest gitara, wreszcie powracam na SFD!

.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Michał G. "GÓRAL" Doradca w Suplementacji

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Podstawa to dieta, gainer, białko...białko np Hitec 90 gainer gain Fast Universal. Gainera bierz min 3 mies. a więc kup min. 3 op. po 4,5 kg do tego białko 2,5kg H90 na miesiąc spokojnie styknie. Trzymając dobrą dietę będziesz bardzo zadowolony.

Problem jak brać Ovopol???>>>GG 1135964 kom. 607204663

Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
jak cena nie gra roli to kupuj Hard Fasta firmy UNIVERSAL i do tego jakies aminki, witaminki, bialeczko (np hitec 90) mozna tez glutamine LOL



##################
#Barlinek Rulezzz#
##################

Ajsowy

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ale co to znaczy ,zę cena nie gra roli...ktoś mi przysłał na priva, prośbę o rozpisanie zestawu, też napisal, że cena nie gra roli...to mu rozpisałem... takie wstępne zakupy, najlepsze firmy...wyszlo ze 2 tys dolarów... gość odesłał z prośbą o coś tańszego...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3775
chce kupic typowego gainera, tylko nie chodzi mi np o kupienie gainera + witaminki czy cos innego, tylko jedna najlepsza wg. Was odzywke, ktora w jak najszybszym czasie daje jak najwieksze efekty przyrostu masy miesniowej
z tego co patrzylem po stronach to nie bedzie kosztowac wiecej niz 300 zl
Giant Mega Mass 4000 w necie widzialem za 270 zl
a zreszta nie znam sie zabardzo na tym dlatego prosze Was o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Kup HardFasta firmy Universal... raczej lepszego gainera nie ma....

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tauryna ?

Następny temat

trec ??

WHEY premium