SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki trening w moim wieku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
witam mam 15 lat. i chciałbym popracować nad rzeźbą.

prowadzę aktywny tryb życia (biegi,piłka nożna/ręczna) lecz poza kondycja chciałbym mieć tez rzeźbę :)

i prosiłbym kogoś aby spisał mi co mam robić (do dyspozycji mam zaawansowana siłownie )

informacje o mnie:
wzrost:1:73
waga:64
cwiczę na domowe sposoby (pompki,brzuszki i tp..)


z góry dziekuję i przeprasza jeżeli powtarzam ten post ale jestem początkujący na forum i za bardzo się tu nie łapię
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7010
dondeas poniekąd masz racje, ale uważam że wiek w młodym wieku nie jest przeszkodą o ile ktoś nie posuwa sie do swojej marnej wiedzy o treningu tylko czyta różne tematy o treningu, odżywianiu itp. choćby na sfd, poza tym nas może pytać jak coś będzie niejasne, a jak będzie chodził na siłownie to myślisz że jak sie kogoś spyta o to jak ćwiczyć to go oleją? nie, choćby trener mu powie co i jak, a inni uczestnicy będą mu zwracali uwage na technike oczywiście jeśli będzie pokornie słuchał, a nie sie pultał że wie lepiej. Dużo osób zaczyna z tym sportem siłownie w gimnazjum ale dłużej ćwiczą tylko nieliczni bo to sport wyrzeczeń.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21241
Na 15 lat to bym jeszcze proponował dalej popmki, brzuszki drązek ogolnie cwiczenia z ciezarem wlasnego ciala moze do tego jakies lekkie hanteli poniewaz Twoj organizm sie jeszcze rozwija gdzies za rok lub 2 pomysl o profesionalnej silowni

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31168
Rzezba przy 64kg? Nie ma co rzezbic.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20068
J/w i tak masz prawie 10 kg niedowagi a co będzie jak jeszcze pare kilo wyschniesz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 14 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15284
@slawekbic
Jeśli ma możliwość pójścia na siłownie (publiczna lub prywatna), to niech idzie - siłownia nie hamuje rozwoju organizmu.

Co do rzeźby, trzeba mieć z czego rzeźbić jak już panowie wyżej pisali więc postaraj się przybrać na wadze. Jeśli nie masz dostępu do siłowni to zajrzyj do: https://www.sfd.pl/Trening_w_domowych_warunkach-f308.html

pozdro

;]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
co Ty dajesz stawy jak zacznie męczyć to potem bedzie miał problemy. Już kilku takich kozaków było co chceli przypompować a potem nie mogli szklanki podniesc.

Zajmij sie chlopie tymi pompkami brzuchami a na silownie przyjdzie czas. Nie bac glupi!

It's me. I'm The One.

...
Napisał(a)
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 11365 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86845
Bzdury piszesz, siłownia jest wskazana, a ćwiczyć mogą nawet dzieci.

Do autora - trening ogólnorozwojowy, małe ciężary i technika.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
Chodzi mi głownie o klatę...
bo nie chcę mieć cycków jak baba :P

dzięki za pomoc :)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31168
Wolisz wygladac jak pajac?

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 112 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29416
Knife dobrze mowi . Możesz zacząć chodzić na siłownie , nie wiem czemu ludzie bzdury piszą . Przeciez od silowni nie przestaje sie organizm rozwijac ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
Dacie takiego dzieciaka na siłownie ten zacznie tyrac stawy przeciaży zrazi sie i będzie miał swoją masę.
Nie zarzucaj innym głupoty jeśli sam sie sobie nie przyjrzałeś. Myślisz że chłopak który jeszcze nie ma żadnego doświadczenia poradzi sobie na siłce? Myślisz że znajdzie się ktoś kto będize mu mówił po kolei co, z jakim obciążeniem i na ile powtórzeń?

Jak chcesz załatwić dzieciakowi stawy to wysyłaj go na siłownie i nazywaj innych głupimi.

It's me. I'm The One.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenę !!!!

Następny temat

Gdzie Kupie Koszulki?

electro
Polecane artykuły