Hej wszystkim,ćwiczę już około roku lecz z przerwami nie które dłuższe (2 miesiące) a niektóre krótsze (3 tygodnie) do tego mam problem z hiperlordozą,chcę wejść na konkretną dietę i trening,aby w końcu coś się ruszyło i aby znacznie poprawiła się moja sylwetka..Zastanawiam się czy na zimę która idzie zacząć redukcję czy do marca jechać masę,zaznaczam że w marcu zawszę jeżdżę do pracy na 3 miesiące (strasznie intensywnej pracy/12 godzin dziennie) i gubię około 10 kg a nawet więcej dla tego nie wiem czy robić do marca masę czy teraz już zacząć redukcję...Niżej podam moje fotki abyście ocenili jak mam ćwiczyć..Tak jak wspomniałem wyżej mam hiperlordoze (załączę także zdjęcia wady) i chciał bym ją skorygować jakimiś ćwiczeniami..z góry proszę o konkretną pomoc..Przeczytałem już prawię całe forum :) dietę i trening zacznę układać jak mi poradzicie jak mam ćwiczyć.. z góry dzięki za odpowiedź specjalistów od tych spraw..Daje sogi za pomoc
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 24
Waga: 81
Wzrost: 187
Cel treningowy: Ogólnie masa :)
Staż treningowy na słowni: rok z przerwami
Uprawiane inne sporty: Brak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Ławka/łamana/sztanga/sztangielki/drążek
Dieta: Nie mam ścisłej diety ale chce ową zacząć
Przeciwskaznania medyczne: Brak
Zażywane suplementy: Białko
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 24
Waga: 81
Wzrost: 187
Cel treningowy: Ogólnie masa :)
Staż treningowy na słowni: rok z przerwami
Uprawiane inne sporty: Brak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Ławka/łamana/sztanga/sztangielki/drążek
Dieta: Nie mam ścisłej diety ale chce ową zacząć
Przeciwskaznania medyczne: Brak
Zażywane suplementy: Białko
Krzysztof Piekarz