Witam! Proszę o poradę w pewnej sprawie.
Trenując planem FBW mamy ćwiczyć do 9 serii na duże i do 6 serii na małe. Czy trenując FBW dwa razy w tygodniu mogę robić na jednym treningu na duże partie po 4 serie i 3 na małe? czy trening wtedy nie będzie za bardzo przeładowany?
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Waga: 78
Wzrost: 178
Cel treningowy: masa
Staż treningowy na słowni: 8 miesięcy
Uprawiane inne sporty: Piłka nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga hantelki drążek
Dieta: tak
Przeciwskaznania medyczne: nie
Zażywane suplementy: nie
Trenując planem FBW mamy ćwiczyć do 9 serii na duże i do 6 serii na małe. Czy trenując FBW dwa razy w tygodniu mogę robić na jednym treningu na duże partie po 4 serie i 3 na małe? czy trening wtedy nie będzie za bardzo przeładowany?
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Waga: 78
Wzrost: 178
Cel treningowy: masa
Staż treningowy na słowni: 8 miesięcy
Uprawiane inne sporty: Piłka nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga hantelki drążek
Dieta: tak
Przeciwskaznania medyczne: nie
Zażywane suplementy: nie
Krzysztof Piekarz
plan jest ok , i w normalnym świecie treningu siłowego jest bardzo popularny i stosowany jak u nas w kraju ten nieszczesny SPLIT propagowany w gazetach kolorowych.