SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc w doborze pompek ;))

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 69
Hey mim 22 lata i mam prosbe.mianowicie jaki rodzaj pompek dobrac zeby bylo najlepiej czyli dobrac tak zeby ja rozwinac ale nie przeciazyc no i ilosc seri? Macie jakies pomysly? Np p.klasyczne razem z p.na taboretach plus p.z nogami wyzej.wszystko tak 4 s po 10 razy pasi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3531
Wazzup wiem o tym, pominąłem ponieważ aktualnie ich nie ćwiczę no może tylko na basenie ale zamierzam to zmienić.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
Nic nie pasi bo trenuje się całe ciało a nie zestaw wakacyjny.

Tu masz wiedzę na początek Ci potrzebną:

https://www.sfd.pl/NAJCZĘŚCIEJ_ZADAWANE_PYTANIA-t755553.html


Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-07-19 17:17:28

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 69
chłopie ja sie serio pytam .trenuje od ponad 14 miechów tylko ze od 2 tyg dostepu na siłke nie mam wiec trenuje w domu...wiec dostane odpowiedz jakie były by najlepsze?? i jaka ilosc??

Zmieniony przez - ches89 w dniu 2011-07-19 17:21:26
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
Chłopie jak 14 miesięcy trenujesz to powinieneś mieć wystarczającą wiedzę, żeby nie zdawać takich pytań.

Co same pompki chcesz w tym domu trenować ?

Dipsy są o wiele efektywniejsze od pompek

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
napisałeś tak "bylo najlepiej czyli dobrac tak zeby ja rozwinac" pewnie chodzi o klatę rób normalne, ale ja wiem czy 4 s po 10 razy wystarczą, rób 4x do upadku mięśniowego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 69
do wazzup ... no akurat taka wiedze mam tylko pytam was o zdanie .jak chcesz wiedziec to w domu cw fbw 1 zestawowe i pytanie zadałem tylko o same pompki a nie o cały plan.wedłog mnie najlepsze beda : 1 .pompki klasyczne 4s ,2 pompki na taboretach 4 s i 3. pompki z nogami wyzej i pytam sie czy to moze byc wedłog was.! odp juz uzyskałem od anubisa co do serii za co wielkie dzieki ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
Ja bym proponował głębokie dipsy w rozstawie rąk 62-3 cm, zacznij od 4 serii po powiedzmy 5 powtórzeń i co trening dodawaj po 1 powt. na serię. Jeśli chcesz więcej to daj po dipsach pompki z nogami wyżej, a jeśli chcesz jeszcze więcej to jeszcze pompki w wąskim rozstawie rąk, pomiędzy dipsami a tymi z nogami wyżej (czyli dipsy, wąski rozstaw, nogi wyżej)

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-07-19 17:41:30

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Jak trenujesz FBW w domu to po co Ci pompki?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
Dipsy są o wiele efektywniejsze od pompek

od zwykłych z masą własną na pewno,ale jeśli by robić pompki z obciążeniem i na jakichś podwyzszeniach żeby zwiększyć zakres ruchu to zastanawialbym się czy są efektywniejsze
ale to tak na marginesie

jak chcesz wiedziec to w domu cw fbw 1 zestawowe i pytanie zadałem tylko o same pompki a nie o cały plan.wedłog mnie najlepsze beda : 1 .pompki klasyczne 4s ,2 pompki na taboretach 4 s i 3. pompki z nogami wyzej i pytam sie czy to moze byc wedłog was.

jeśli te 3 ćwiczenia z taką ilością serii robisz w jednym planie,to:
-albo nie robisz fbw,wbrew temu co piszesz
-albo robisz złe fbw
-albo nie wiesz co to fbw

no chyba ze masz np dwa plany i jakoś to podzielone,wtedy powyzsze co napisałem Ciebie nie dotyczy.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
od zwykłych z masą własną na pewno,ale jeśli by robić pompki z obciążeniem i na jakichś podwyzszeniach żeby zwiększyć zakres ruchu to zastanawialbym się czy są efektywniejsze
ale to tak na marginesie


Dipsy też można trzaskać z obciążeniem

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3531
Obczaj stronę 100pompek.pl , zrób sobie test pompek na początku i potem dobierz odpowiednią ilość pompek.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening, przerwa w siłowni.

Następny temat

Trening wakacyjny

electro
Polecane artykuły