SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze pompek ;))

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30615 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270757
100pompewk i temu podobne strony to akurat lipne plany.

Dipsy też można trzaskać z obciążeniem

zgadza się,pisząc o dociążeniu chodziło mi po prostu o to że dla wielu pompki z masą własnego ciała idą w duze cyfry,co nie jest tak efektywne jak zrobienie mniejszej ilosci dipsów(bo zawsze zrobisz ich mniej niż pompek) przez co chciałem "wyrównać ciężarowo" szanse.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2011-07-21 11:37:39

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3531
Queblo dlaczego uważasz że strona 100pompek.pl jest lipna? Ja już od jakiegoś czasu robię pompki wg. tej strony i zauważyłem że zwiększyła mi się wytrzymałość. Na początku ledwo jednorazowo robiłem 10 pompek teraz ok. 50 i dalej zamierzam iść do przodu by w końcu dotrzeć do tej magicznej liczby 100 :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Dlatego że wiele osób próbowało, i do tej 100 nie dało rady, zresztą zobacz jakie są opinie na różnych forach... nawet nie jest dokładnie opisane, w jaki sposób masz je robić tzn, jaki rozstaw rąk itd, więc ja nie polecam... jedyne co to może ujdzie te podciąganie z tej stronki, nic więcej.

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9401
jakby kazdy tym planem dochodził do 100 to na co by były rózne plany? byłby jeden uniwersalny plan na swiecie do cwiczen i juz, ale jak widac kazdy jest inny :) Co do opinii to zawsze jest jedno tłumaczenie - ćwiczy sie całe ciało a nie tylko klate. Akurat rozstaw rąk i jak wykonywac jest zarówno opisane jak i na zdjeciu pokazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3531
To prawda że jedna osoba ćwicząc tym planem dojdzie do setki, inna nie. Ja na razie daje rade i nie zamierzam przestać ćwiczyć wg. planu z tej stronki. Grudka zgadzam się trzeba ćwiczyć całe ciało nie tylko 1 partie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Również się zgadzam

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
zgadzam się trzeba ćwiczyć całe ciało nie tylko 1 partie.

Uważasz tak i jednocześnie robisz 100pompek ? Interesujące

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3531
Wazzup a czy ja napisałem że robię tylko pompki? Ćwicze ramiona, klate, brzuch i nogi do tego odchodzi basen i biegi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Fakt, tego nie napisałeś

Edit:
Pominąłeś plecy

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-07-21 16:23:17

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3531
Wazzup wiem o tym, pominąłem ponieważ aktualnie ich nie ćwiczę no może tylko na basenie ale zamierzam to zmienić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening, przerwa w siłowni.

Następny temat

Trening wakacyjny

forma lato