SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki Lepszy Plan ? Zapraszam !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
Witam , mam 15 lat i chodzę na siłownię juz kilka miesięcy , efekty są i to duże bez żadnych Odżywek i td. , ważę jakeś 60kg a podnoszę 70kg , jestem z natury chudy , chciał bym nabrać masy lecz nie wiem jak , i tu moje pytanie : Jak Nabrać masę ? i jaki jest lepszy Plan ćwiczeń :
- Taki gdy Wszystkie ćwiczenia robię w 1 dzień i tak co 2 dni ( Taki Planem jadę od początku)
- Taki gdzie np. w 1 dzień robi się klate i bica , a w następne dni inne partie ciała

Jaki Plan lepszy ?? Czekam na Odpowiedz :)
Pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 60

Wzrost: 170

Cel treningowy: Masa, Siła

Staż treningowy na słowni: 5 miesięcy

Uprawiane inne sporty: Piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Full osprzęt siłowni

Dieta: Nie mam

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Brak

;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 174402
Ten pierwszy plan to FBW.
Ten drugi plan to split.

Na początek lepsze jest FBW.
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
jak nie będziesz jadl to i nie urośniesz, proste. Mięśnie do wzrostu potrzebują składników odżywczych. Nie ważne czy trenujesz FBW czy splitem, twoje mięśnie potrzebują paliwa.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
Dobra a jakie te Paliwo ?:D Kreatynka ? ;p Mam 60kaps , kiedyś dostałem i leży ;p

;]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 174402
Na początek dieta zbilansowana.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
A możesz jakoś doradzić ? ? Bo sam to mało wiem ;/

;]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 174402
Idz do działu odżywianie.
Policz zapotzebiwanie kaloryczne.
Ułóż stosunek BTW.
Dobierz produkty.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
Dobra , już wiem co i jak mam jeść
Tylko powiedzcie jak ćwiczyć ? ćwiczę od 4 Miesięcy
I nie wiem czy dalej ćwiczyć wszystko w 1 dniu czy w poszczególne dni poszczególne Partie ciała

Pozdro

;]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 559
cytuje:
Ten pierwszy plan to FBW.
Ten drugi plan to split.

Na początek lepsze jest FBW. = Full Body Workout czyli wszystko na jednym treningu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening ocenijcie

Następny temat

Potrzebuję Porady w sprawie treningów

electro
Polecane artykuły