Witam , mam 15 lat i chodzę na siłownię juz kilka miesięcy , efekty są i to duże bez żadnych Odżywek i td. , ważę jakeś 60kg a podnoszę 70kg , jestem z natury chudy , chciał bym nabrać masy lecz nie wiem jak , i tu moje pytanie : Jak Nabrać masę ? i jaki jest lepszy Plan ćwiczeń :
- Taki gdy Wszystkie ćwiczenia robię w 1 dzień i tak co 2 dni ( Taki Planem jadę od początku)
- Taki gdzie np. w 1 dzień robi się klate i bica , a w następne dni inne partie ciała
Jaki Plan lepszy ?? Czekam na Odpowiedz :)
Pozdrawiam
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 15
Waga: 60
Wzrost: 170
Cel treningowy: Masa, Siła
Staż treningowy na słowni: 5 miesięcy
Uprawiane inne sporty: Piłka nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Full osprzęt siłowni
Dieta: Nie mam
Przeciwskaznania medyczne: Brak
Zażywane suplementy: Brak
- Taki gdy Wszystkie ćwiczenia robię w 1 dzień i tak co 2 dni ( Taki Planem jadę od początku)
- Taki gdzie np. w 1 dzień robi się klate i bica , a w następne dni inne partie ciała
Jaki Plan lepszy ?? Czekam na Odpowiedz :)
Pozdrawiam
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 15
Waga: 60
Wzrost: 170
Cel treningowy: Masa, Siła
Staż treningowy na słowni: 5 miesięcy
Uprawiane inne sporty: Piłka nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Full osprzęt siłowni
Dieta: Nie mam
Przeciwskaznania medyczne: Brak
Zażywane suplementy: Brak
;]
Krzysztof Piekarz