SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Konkurs/werzgr/do boju! podsumowanie str.36

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
zawsze można dalej w ten sposób
od tego idzie się uzależnić
mam nadzieję,że forum nie będzie świecić pustkami po konkursie...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6067
a tak mnie suszy od 16 że już myślałam chlipnąć wody z wanny ja w nocy miałam takie suszenie, że wstawałam kilka razy żeby tylko nabrać wody i wypluć, czułam się jak na pustyni

impossible is nothing

...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
asika tez tak robilam :P ahaha i tez czulam sie jak na pustyni.... oboz przetrwania czy cus.... ale dala rade, potem juz nie bylo tak zle!!
zrobilo mi sie troch lepiej po kapieli w wanie, bo mi sie usta chociaz nawilzyly pozadnie hehe :D


pot ma wlasciwosci zrace

ojj tak...moje paznokcie pacza i kwicza

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2011-07-02 09:49:11
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ojj tak...moje paznokcie pacza i kwicza
to ja jestem jakis ewenement, bo nie zauwazylam zadnych skutkow ubocznych ani na paznokciach, ani na wlosach. na skorze tez nie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9122
Uwaga wrzucam podsumowanie proszę nic narazie nie komentować po pierwszych zdjęciach bop trochę ich będzie dziękuję za uwagę
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9122
PODSUMOWANIE TAK WIĘC

Na wstępie uważam ,że ogromne podziękowania należą się naszym moderatorkom i cudownej szefowej- Obliqes za to że czuwały nad nami i zawsze były w pogotowi bo odpowiedzieć na wszystkie, nawet najdrobniejsze i czasem też głupie(myślę tu o sobie) pytania, to dzięki nim dobrnęłyśmy do końca bez większych urazów, uszczerbków na zdrowiu a za to z pięknymi odtłuszczonymi sylwetkami, którymi możemy się pochwalić!!! Oraz wszystkim dziewczynom uczestniczącym w konkursie również za wsparcie, za doglądanie i ważne uwagi oraz podpowiedzi, oraz za rywalizację Dzięki Wielkie!!!!

Nie było łatwo przestrzegać wszystkich zakazów , stosować się do wytycznych, szczególnie jak dookoła z każdego kąta od rodziny wysłuchiwać trzeba było krytyki „po co Ci to”, „tylko zachorujesz”, „coraz gorzej wyglądasz”, „chyba jeszcze przytyłaś” itd. ( z resztą chyba same wiecie jak jest)…ale dzięki konkursowi nauczyłam się olewać krytykę innych i głupie docinki, stałam się pewniejsza siebie, pewniej stąpam po podłodze, moja sylwetka znacznie się poprawiła- nabrała jędrności o co mi chodziło, nie odczuwam buli kręgosłupa , wada wydaje mi się, że znacznie się zmniejszyła co bardzo mnie cieszy

Ogólnie same pozytywy odnośnie tego konkursu bardzo się cieszę, że wzięłam udział- cudowna przygoda i bardzo bardzo dziękuję Marcie- Martucce za to że dała mi znać o konkursie i skusiła mnie do podjęcia się tego wyzwania !!!

To chyba na tyle, no i łezka w oku się kręci, że to już koniec konkursu ale dalej zamierzam walczyć z pozostałymi do modyfikacji częściami ciała , udoskonalać sylwetke, trenowac , zdrowo się odżywiać i zdrowo żyć- może nareszcie powróci @ po cichu w to wierzę


Teraz aktualne wymiary:
10.04 02.07
Wiek:22(skończone) 22
Waga:51 49
Wzrost:157 157
Obwód w biuście:86 83
Obwód pod biustem:70 70
Obwód talii w najwęższym miejscu:63 60
Obwód na wysokości pępka:73 69
Obwód bioder:88 85
Obwód bioder w najszerszym miejscu (pupa):92 90
Obwód uda w najszerszym miejscu: 53.5 51.5
Obwód w połowie uda: 47.5 45.5
Obwód nad kolanem:37.5 36.5
Obwód łydki:32 30.5
Obwód w kostce20 19.5
Biceps:26 26
Barki:98 99


MAXY:
Przysiad: 75kg
MC: 85kg
podciąganie: bez pomocy wąski uchwyt na prostych rękach 3x
Wyciskanie leżąc:42,5 kg
Wyciskanie sztangi na barki stojąc:38kg

Obwody 30 min:
10x Sumo DL HI Pull *
9x push up
8x swing **
7x sit up
6x burpee

* 17,5
** 15kg

10 obwodów 30min
pompki męskie
burpee pompki męskie z wyskokiem



I zdjęcia trochę ich wrzucę ale nie potrafię połączyć z początkiem ( odwadnianie jednak czyni cuda )
Przód:






Bok:



Tył:






Plecy:









I jeszcze raz bok:





I to na tyle jak ktoś chce to proszę komentować

Zmieniony przez - werzgr w dniu 2011-07-02 15:39:00
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 283202
Super poślady! Gratuluję przemiany, efekty I klasa!

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2011-07-02 15:41:15

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4956
noga swietnie,waga poszla 2kg a wyglada jak by z 8kg.no i pupa ok
zreszta wszystko swietnie!!
te wasze konkursy czynia cuda!!!
gratki ofkors!!

Zmieniony przez - igon8 w dniu 2011-07-02 15:43:55

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
omg GRATULUJE !!! wstaw fotki porownujace, bo dopiero jak poszlamna pierwsza strone to mnie przytkalo :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4779 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28961
łosz kurde ale sie wylasiłaś jakie nogasy i puuuupaaaa
i brzuszek jak się pokazał rewelka
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rallygunia/wakacyjnie str.50:)

Następny temat

Konkurs/*Skitelsik*

electro
Polecane artykuły