SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

RYWALIZACJA - 2011: PawelSzEvc - Moderatorzy vs Użytkownicy!! podsumowanie str. 14

temat działu:

FITMAX

Ilość wyświetleń tematu: 17056

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41688
fajną masz kobite możesz ja pozdrowic spagetti 2godz to się może i robi, ale nie, że stac trzeba nad tym tyle. 30min max na przygotowanie, potem samo się już dusi

Zmieniony przez - darioman7 w dniu 2011-06-05 15:59:21

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
no nie do konca, gdy dałem pomidory musialem mieszac prawie cały czas zeby sie nie przypalilo i w miare szybko odparowywalo, pozniej podsmazyc cebulke, pieczarki i mieso, dodac i meiszac dalej


dzięki
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41688
Może na zbyt dużym ogniu robiłeś

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 512 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4279
to pół kilo do mnie?

Pain is temporary, pride is forever
_____________
Comeback! http://www.sfd.pl/Satreb/_Blog/_ROAD_TO_REDEMPTION-t742858-s6.html

...
Napisał(a)
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73786
Ale Ty masz michę pycha. Jak masz czas to przygotowujesz, normalka, ja niestety jem rutynowo i cały czas to samo, ale nie każdy ma tak dobrze i mieszka z kobieta, która mu jeszcze gotuje

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
aaa tam, czasem ugotuje, ale zazwyczaj przy garach to ja stoje


dzis od rana poszlo
whey+crunchy
whey
200g tatara z chlebem
200g tatara z chlebem
zaraz cos wskoczy(pewnie pieczen)
na noc twaróg z oliwą


dzisiejszy tren znów przełożony na jutro... temperatury zabijają, na 4 piętrze, na poddaszu czuję się jak ziemniak w ognisku
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
a wybaczcie wybaczcie przestój, kolejne egzaminy na głowie

jutro jeszcze 2 egzaminy i prezentacja i 2 tygodnie wolnego

wczorajszy trening
Środa - przerwy 180sekund
Unoszenie hantli na boki+szrugsy 8-8-8 10+29kg 15+29kg 17+29kg
Ściąganie drążka wyciągu(triceps)+młotki 8-8-8 6sztab+11kg 7sztab+17kg 7sztab+17kg
Suwnica+uginanie 8-8-8 100kg+5sztab 120kg+5sztab 140kg+5sztab
Hantelki skos+wyciąg poziomy 8-8-8 21kg+8sztab 25kg+8sztab 25kg+9sztab



i 2 zdjęcia któryś z posiłków
tatar i pieczeń mojej kobitki(ostatnia porcja)










jak narazie wszystko do przodu, jutro egzamin z żywienia człowieka, zaliczenie z podstaw żywienia i prezentacja na fizjologię. zasiadam do ksiąg więc

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2011-06-09 11:38:27
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43252
Powodzenia - ja jutro egzam w następnym tyg jeden i w kolejnym ostatni ... ale już wysiadam powoli :/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2302
Mam pytanko czy można zamówić gdzieś te koszulki fitmax wiosna 2011
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
no, prezentacja gotowa, z zywienia z grubsza ogarniete ale jeszcze troche przede mna, lece teraz na zakupy i szame trzeba robic



co do koszulek - z tego co wiem były dostępne zarówno na allegro jak i w firmie http://allegro.pl/koszulka-t-shirt-fitmax-wiosna-2011-i1653238805.html 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Pure American już dostępne!! Rewolucyjna cena!

Następny temat

RYWALIZACJA - LATO 2011: debee - Moderatorzy vs Użytkownicy!! Podsumowanie str. 8

electro
Polecane artykuły