SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RYWALIZACJA - 2011: PawelSzEvc - Moderatorzy vs Użytkownicy!! podsumowanie str. 14

temat działu:

FITMAX

Ilość wyświetleń tematu: 15340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
oj tak, potwierdzam, ciężko sie przestać na czyste żarcie w 100% :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Piątek - przerwy 120sekund


Modlitewnik 15-15 5kg-10kg
Ściąganie liny na wyciągu górnym 15-15 4sztaby-5sztabek
Wyciskanie sztangi sprzed głowy siedząc na suwnicy smitha 15-15 10kg-20kg - bardzo delikatnie i zapobiegawczo, niepewnie czułem się z barkiem, aczkolwiek udało się jak najbardziej, barki dobrze spompowane i piekły aż miło
Wiosło na maszynie 15-15 10kg - 20kg
Przysiady 15-15 1 0kg-25kg
WL 15-15 20kg-40kg

*ciężar samych talerzy, bez gryfów

po treningu 20min aero na rowerku, przez 18min prędkość 30-35km/h tętno 120-135, ostatnie 2min tępo 35-40km/h, ogólny dystans 10km 750m, ilość spalonych kalorii 245


Ogólnie dzień z dupy, zajęcia które miały trwać 17-18:30 skończyły się o 19:20, zayebisty poslizg, ***** 2,5h od przedtreningowego do treningu(łyknąłem tylko 5g gluty, popiłem bcaa 15min przed treningiem)



suple
rano 2caps Firefit, 50g wheya, 30g gainera, 1 caps cissus

przed treningiem gluta+BCAA, 2caps Firefit
na treningu 30g carbo+30g BCAA+10g glutaminy
po treningu(przed aero) 10g BCAA
po aero - 1caps cissus, 10min później 50g whey'a, 30g gainera


szama
rano shake w biegu
mintaj smażony z warzywami
mintaj smażony z warzywami
mintaj smażony z warzywami
shake po treningu
mintaj smażony z ryżem
za moment twaróg
na noc
whey z oliwą


Dziś bez fotek niestety z siłowni wróciłem o 21:20, ciekawie, nigdy tak późno nie robiłem trena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
Paweł,dokładaj obciażenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Paweł, po co tyle aż BCAA? Jaki cel?

I dołóż coś ciężaru.

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3111
To prawda wpisanie dużej ilości krążków na papierze robi wrażenie...
Jednak wystarczy odpowiednia technika i skupienie i nawet piątkami można robić odpowiednie efekty A to efekty w realu są najważniejsze
Poza tym skoro Paweł ma jakieś problemy z barkiem to dlaczego ma robić coś więcej jak pozwala mu organizm Robiąc ponad to co zaplanował mógłby tylko doprowadzić do wyeliminowania siebie z rywalizacji co nie jest wskazane
A na ciężary przyjdzie czas...
Także dajesz Paweł dajesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
chłopaki Krzysiek i Patryk duzo BCAA w związku z tym, iż trening całego ciała mocno angażuje wszystkie mięśnie, do tego dochodzą aero(typowe) po treningu oraz "nietypowe(15-20min spacer) przed i po treningu. BCAA stosowane jako antykatabolik oraz, przy znacznie okrojonej ilości węgli, po części na pewno jako paliwo dla muskli

Ciężarów dokładam, ale jak mówiłem, nie wszystko z zarciem mogłem dograć, trening pozniej niz mial byc, ogolnie bardzo pozno, do tego problemy z barkiem, no i trening po 15 powtorzen, wiec i obciazenia musialy byc mniejsze niz na 8 aha no i w kazdym cwiczeniu + 15 lub 20kg gryf

Adrian dzięki, technike staram się trzymać jak najlepszą, nie gonię typowo za ciężarami, jak robiłem to kiedyś, teraz zależy mi na osiągnięcu zamierzonego efektu sylwetkowego a nie siłowego

Niedługo wrzuce wypiskę z dzisiaj, cały czas siedzę nad prezentacją na podstawy żywienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
sobota


pospałem solidnie, pobudka o 11, porcja 20g bcaa+10g gluty, trasa aero w pi.zdu daleko bieg+marsz, łącznie hmmm, z 8km myślę lekko, nie było mnie +-1-1:15h, w trakcie popijane 10-15g BCAA

po powrocie od razu 50g wheya+30g gainera

później jajecznica

większość pozostałego czasu ogarnianie prezentacji na podstawy żywienia na temat żywienia dzieci w wieku szkolnym... patologia

w międzyczasie 2* kurczak z warzywami i sosem czosnkowym + oliwa

teraz twaróg + orzechy nerkowca+arachidowe

jeszcze whey+oliwa i kimka























Ogólnie na początku biegania taka pompa na łydach, że myślałem, że nie pobiegam, zacząłem żałować, że wypiłem BCAA z cytrulina, zamiast łyknąć tabletki z bcaa+eaa ze starych zapasów. Jednak chwilowa sprawa, po paruset metrach pompa unormowała się, płuca w miarę ogarnęły i dało radę biegać szkoda, że w samo południe, solidny skwar doskwierał ale, że wzdłż rzeki po wałach, nad samo jezioro to troszke ochładzało, a i okolica świetna, myknąłbym parę zdjęć ale biegłem tylko z bidonem w ręce


suple rano, przed bieganiem i po południu po 2caps firefit(w nastepnym tyg zwiekszam do 4caps na porcje)

whey rano 50g(z gainerem 30g) + na noc pójdzie 50g
cissus rano i po południu po 1caps

bcaa(łącznie 30-35g)
glutamina 5-10g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
sos czosnkowy robisz jakoś samodzielnie czy kupujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
robie sam


jogurt naturalny+spora ilość ziół prowansalskich+czosnek(żywy lub granulowany w zależności od dostępności) (jesli bys lubial mozesz dorzucic lyzeczke musztardy/ketchupu, powinno byc smaczne)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
Sobota - zaprawa poranna

Ogólnie na początku biegania taka pompa na łydach, że myślałem, że nie pobiegam

pompa jak na antku


Tak,zwiększaj firefit do 4 caps
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pure American już dostępne!! Rewolucyjna cena!

Następny temat

RYWALIZACJA - LATO 2011: debee - Moderatorzy vs Użytkownicy!! Podsumowanie str. 8

WHEY premium