Szacuny
1938
Napisanych postów
17102
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
90281
Zawsze mnie zastanawiało co by się stało gdyby zaczął walczyć np. lew afrykański z tygrysem syberyjskim. Teraz uaktualniłem bo "jedzenie" przejrzyściej wygląda. Albo dopiszę co było. Siwy - nie działa ten filmik.
Zmieniony przez - Puar w dniu 2011-05-26 23:48:49
Zmieniony przez - Puar w dniu 2011-05-26 23:49:16
"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.