SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scena MMA Spam Legendarny Kram, Rozpyerdoli Czaszki Wam!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 181032

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
słabiutko, jeszcze baba dowaliła na koniec "myślałam, że sobie lepiej poradzisz ale cóż"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
ogladaliscie ostatnio cos dobrego ? najlepiej horror ,akcja ale komedia też w ostateczności moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bajka Rio - daje radę , dzieciakom sie pobadała.....mi też

Jakoś nic ciekawego nie widziałem. Jestem nr 4 - trochę klimat zmierzchu,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
ja wlasnie sciagam the hit list

Ogladalem love and other drugs, nawet dobre. Taka komedia romantycza...

Jak macie jakies fajne tytuly to dawajcie bo troche nudno ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10622
No podłącze się do pytania , jak się nazywał ten po***any horror czy tam triler ostatnio był tu jego temat chyba wałkowany ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
horror polecam lustra/lustra 2 ,zawód gangster wczoraj ogladałem mega film
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
a Tobie burn3d chyba chodzilo o "ludzka stonoga"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Ee ostatnio ciężko o coś dobrego
sama bym coś obejrzała
haa chyba sie wybiore na puchar polski bjj w koninie pobawie sie w fotografa i masażystke

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
chcecie zobaczyć dobry film to naprawde polecam 'zawód gangster' gość od kibica piłkarskiego robi się coraz gorszy ,handel dragami wszystko bardzo realistyczne i nic nie przesadzone bardzo polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Rabittt mało kto u mnie miał z polaka powyżej 15pkt, więc się cieszyć powinieneś.
Ja polecam film "Upadek". To o Hitlerze i upadku III Rzeszy. Film pokazuje upadek Rzeszy z całkiem innej strony bo wszystko pokazane z obozu Hitlera. Można zobaczyć jak się zachowywał gdy klęska była nieunikniona.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fedor vs. henderson 30.07. na strikeforce

Następny temat

Bellator 43 - finał turnieju w wadze półśredniej

WHEY premium