SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scena MMA Spam Legendarny Kram, Rozpyerdoli Czaszki Wam!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180996

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Dymek podpowiadam ścieżkę wiedzy (co ją FOD nie raz Wam również przywołuje :

Soszyński-google szukaj-wikipedia wersja angielska-na końcu profilu zawodnika zawsze jest tabelka z walkami i tam często pierwszy wiersz pokazuje kiedy i z kim walczy niedługo

Wyskakuje ,że w 11 czerwca na gali UFC 131 Lesnar vs. JDS z nijakim Peroshem (20 sekund szukania )

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




^ Badr Hari now ! heheh horse meats too...??

Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2011-05-09 09:17:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Za***iscie Hari wyglada , jak dla mnie lepiej od Overeema, jeszcze trochę wyzszy, dluzsze nogi, bardziej skoczny i dynamiczniejszy. Tak, tak jestem jego psycho fanem :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Nie daże sympatią takich napompowanych koksów jak tamten kolo

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
To że nie szukałem jest spowodowane tym, że po ostatniej walce Krzysio mówił że długo go nie zobaczymy, bo będzie chciał zaleczyć kontuzje. Myślałem że dopiero są wstępne umowy, a tu już wszystko zaklepane.
Fakt Hari świetnie wygląda. Mógłby tylko jeszcze trochę plecy dopakować bo wygląda jakby był szerszy w biodrach niż w klacie.
Neith są też takie które uwielbiają koksów Wg mnie lepiej być koksemniż takim nijakim jak chociażby BJ Penn. Ni to chudy, ni to gruby, ni to chudy

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
wiem dymek że są no ale na szzescie ja do takich nie należe a swoja droga wole takich nijakich niż takiego zalanego jak tamten

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Pewnie nie daje rady zbijać do 265lbs i dlatego go nie widać w klatkach, hehehehhehe.

W USA, Brazylii Kanadzie organizują pełno walk w SHW, albo i HW vs SHW, nawet w Polsce się znajdą



Więc to akurat nie problem. Ciekawe, czy ma jakieś walki.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zagaiłem na innym forum, ale tam narazie też nie znają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hari jaka forma! moj ulubiony zawodnik k-1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fedor vs. henderson 30.07. na strikeforce

Następny temat

Bellator 43 - finał turnieju w wadze półśredniej

WHEY premium