SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scena MMA Spam Legendarny Kram, Rozpyerdoli Czaszki Wam!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 181056

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Faza na to może i była, ale tam jest nieziemski hardcor.Nie możesz mówić o tym co się w legii dzieje, na urlopy nie możesz wyjeżdżać na święta, bo legia to twoja rodzina, ogólnie bardzo ciężko. Kiedyś to był raj dla przestępców, bo dostajesz nowe nazwisko jak wyjdziesz z legii. Tera trochę zaostrzyli przepisy co do naboru i nie biorą kogo popadnie.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Patrzcie co Carwin powiedział o walce ulicznej Rogera Huerty.

“I was disappointed with Huerta attacking that guy as bad as he did. Street fighting is never acceptable. Roger could have restrained the guy without beating him up. The guy was a total douchebag for hitting a girl and he surely deserved to be punished for his actions. The guy that attached the girl is a complete looser but I also feel that Roger went vigilante on the guy. An elite MMA fighter vs. Joe Douchebag is not a fair fight either. I am sure Roger (when he is calmer) will agree that he snapped and that is not the thing to do. The attacker could have had a gun, a friend with a gun etc. He already displayed a lack of judgment by hitting the girl. So I do not condone Rogers actions. The guy in me says hell yeah karma strikes again but the father in me says this is why the family courts wont allow my son to watch the sport. I know Roger and a lot of other MMA fighters and they are some of the best people in the world. It is a shame that this is what he will be known for. I hope that girl is okay and that Roger is not judge by this alone. I think most of us can understand the outrage, but we have to control the anger and do the right thing.” – Shane Carwin

Buahahaha!

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
jaki ser ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktos się na prawko wybiera może??
Bo mam namiary na b.dobrego instruktora!

Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2011-05-13 23:35:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co kaczka, po pierwszej jezdzie zrobil na tobie takie wrazenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pełen prfofesjonalizm - co rzadko się zdarza w szkołach jazdy, spokój, życiowe podejście i serce - to kieruje człowiekiem o którym mówię.

Mogę wrzucić krótki filmik , jak znajdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
Ja jutro mam pierwsze jazdy
a o tego chodzi Ci instruktora ?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
dobra kaczka zostałeś rozpracowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^^^^^ <YES>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
10 czerwca w Lublinie będzie KOK Europe GP w Lublinie. Będzie turniej wagi ciężkiej w K-1, i jakieś superfighty w MMA i K-1. Był ktoś z was na podobnej gali? Bo może bym się wybrał, tylko takie lepsze bilety to po 100zł. Są i po 45 ale myślę że kiepsko widać byłoby. Fajnie organizują te gale KOK?

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fedor vs. henderson 30.07. na strikeforce

Następny temat

Bellator 43 - finał turnieju w wadze półśredniej

WHEY premium