SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scena MMA Spam Legendarny Kram, Rozpyerdoli Czaszki Wam!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180921

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wojt, ale z kratką/czy bez kratki nie jeden chciałby miec takie auto

A ten cały leasing to nie tylko sposób biedaka na takie cuś. Tak kombinują i prezesi firm. Od razu są koszty w firmie i hóóóóój podatek mniejszy

A co do kratki, to jakby to nie wyglądało, kumplom uratowała kiedyś dvpsko, jak wylecieli w drzewko , gdy graty przewożone, zatrzymały się na ów kracie.
Mankamentem dodatkowym kratki jest to,że często auto osobowe normalnie 5-cio osobowe jest samochodem ciężarowym - 4 osobowym. I 5-ta osóbk jest nadprogramowa dla polizei






























ja mam bez kraty, jakby co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
mleqs jakie miasto ? bo widze ze slunska krew

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Kaczka, do leasingu nic nie mam bo orientuje sie o co chodzi , jest to rzeczywiscie oplacalne dla firmy.


Ale kupowanie 500 konnego auta za 500 tys z kratka i wpjerdalanie do niego lpg zeby zaoszczedzic kilka groszy to imo przesada. I od razu opinia o takiej osobie w moim odczuciu spada.

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2011-05-10 14:29:11

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
na leasingu to np cała Ameryka jeździ

wojt ja z Zagłębia Dąbrowskiego, więc krew gorolska jednak

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Ja za pół godziny jadę na ustny polski tak że trzymać kciuki. Nie wiem czemu ale bardziej się przejmuję niż pisemnymi. To chyba przez to, że kupiłem prezentację i przeczytałem tylko lektury a nie zapoznawałem się z literaturą przedmiotu. Ciekawe czy to dużo zmienia...

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
to nie daleko , Andromeda chyba tez z tych okolic

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Dymek bo chyba rozmowa face to face zawsze bardziej stresuje, powodzenia

no dokładnie, Andro prawie po sąsiedzku

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
mleqs a ty myślisz że mogę zawalić przez to, że nie znam tej literatury przedmiotu? Bo jak mi zadadzą z tego pytanie to raczej nic nie odpowiem bo nawet tego nie przeglądałem

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o lpg w takich furach - nie słyszałem, ale skoro mówicie...
ale do kraty - jak jest na firmę - gdy auto pali jak smok - co za tym idzie odliczanie paliwa - nic nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Dymek - nie wiem
Dawno temu miałem maturę i nie potrafię Ci odpowiedzieć, ale jak każdy lapiesz schizy na chwilę przed egzaminem. Idź na żywioł, bo takie myślenie Ci już w niczym teraz nie pomoże - tyle mogę poradzić

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fedor vs. henderson 30.07. na strikeforce

Następny temat

Bellator 43 - finał turnieju w wadze półśredniej

WHEY premium