SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scena MMA Spam Legendarny Kram, Rozpyerdoli Czaszki Wam!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 181046

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dymek powiem wprost:

WYPI.....J ! na tą maturę, bo zasiedzisz się na forum - spóźnisz się - i karera nolifa Ci zostanie.

A co do tego, że kupiłes prezentację- nie przejmuj się - odpowiednie służby znajdą Cię po egzaminie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Dobra dzięki. To spadam się szykować. Narka

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też spadam na powietrze, muszę się dotlenić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
3mam kciuki Dymek, pochwal się ile punktów ta kaczka dotlenić ja się ciesze, że juz jestem na chwile w domu, a nie na polu bo się oddychać nie da nawet

wojt lub FOD mam do was prośbę - moglibyście zapytać tych co obsługują sklep sfd czy w ogóle juz wysłali mi moją paczkę? Bo już tydzień minął, a nie mam awizo ani nic, co chwile sprawdzam skrzynkę jak gdzieś wychodzę i choya, po za tym nie odpisują mi na mojego mejla albo nie doszedł nie wiem. Spytajcie się jak możecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
pytaj w B.O.K -u

sam czekam na moje tld
https://www.sfd.pl/105450-t736914.html

Twoje zamowienie jest z podzialu z kwietnia wiec powinno juz wyjsc, ale pytaj.

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2011-05-10 15:51:11

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Dzięki wojtQu kurde co za typ wyjśc z sali pomimo namowy nauczycieli ? Ja też się srałem ale jakoś wszystko ładnie pozdawałem i jestem na studiach, kuryva prze chłop hahah jednak nie jest ze mną tak źle jak myślałem.
Rok temu na necie na jakimś forum typ pisał, że grał w WoWa do rana i zaspał na maturę i pytał się co ma powiedzieć matce

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-05-10 15:59:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakis kompletny idiota, co zrobisz

Ja sie srałem przed wejściem - zupełnie niepotrzebnie, bo jak wszedłem i zacząłem gadać to sie uspokoiłem. No ale dobrze przygotowany byłem. No i poszło

Bullet jak Ty se w życiu poradzisz jak zamawiałes w porpzednim tygodniu, to dzisiaj wysyłają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Jakoś to będzie aaa to nie zakładam nawet tematu skoro dopiero dziś wysyłają. Poczekam jeszcze, dobra nic spadam narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
omg jak goraco
na bezrekawniku sie gotowalem

wszyscy sie ogladali, jakby nigdy nie widzieli 49 w lapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
grubas

Business as usual

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fedor vs. henderson 30.07. na strikeforce

Następny temat

Bellator 43 - finał turnieju w wadze półśredniej

WHEY premium