Witam od 3 miesięcy trenuje na siłce domowej mam tam ławeczke z modlitewnikiem wyciąg ławke na brzuszki 2 hantle i okolo 60kilo żelaza
przez te 3 miechy trenowałem seriami
Klata 40kg (4 seri po 15 powt)
plecy 30kg (4 serie 15 powt)
biceps ( to samo)
brzuchy (20\30)
triceps(4 serie 15 powt)
nogi (to samo)
i chiałem ułozyc sobie plan mam 17 lat wzrost 178 waga 70kg
mam mozliwośc cwiczenia 3\4 razy na tydzien.
Może mi ktoś powiedziec jak najlepeij cwiczyć na plan dzienny tzn jakie cwiczenia lączyc, najelpeiej prosze o nieodsyłanie do innych linków tylko z doswiadczenia ODWDZIECZAM SIĘ!!!!!
przez te 3 miechy trenowałem seriami
Klata 40kg (4 seri po 15 powt)
plecy 30kg (4 serie 15 powt)
biceps ( to samo)
brzuchy (20\30)
triceps(4 serie 15 powt)
nogi (to samo)
i chiałem ułozyc sobie plan mam 17 lat wzrost 178 waga 70kg
mam mozliwośc cwiczenia 3\4 razy na tydzien.
Może mi ktoś powiedziec jak najlepeij cwiczyć na plan dzienny tzn jakie cwiczenia lączyc, najelpeiej prosze o nieodsyłanie do innych linków tylko z doswiadczenia ODWDZIECZAM SIĘ!!!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Krzysztof Piekarz