Witam!Chciałbym wypowiedzieć się,a zarazem ostrzec wszystkich przed tym ostatnio popularnym szajsie jak w temacie.
Nic nie robiłem sobie z ostrzeżeń że zwiększenie adrenaliny może prowadzić do stanów lękowych bo myślałem że mnie nie ruszy.
Jestem na cyklu z Jack3d i stopniowo zwiększałem dawki,dzisiaj po 10gramach ćwiczyło się nawet fajnie,ale co potem dzieje się w głowie to bajka.
Różni ludzie różnie na to reagują,np. tysiące myśli na sekundę,ból głowy lub stany lękowe.
Ja mam to ostatnie,nie dygam się kogoś a o wszystko.
Z pozoru nic nie znaczące sprawy kotłują się w głowie i nie dają spokoju
Pozdro
Nic nie robiłem sobie z ostrzeżeń że zwiększenie adrenaliny może prowadzić do stanów lękowych bo myślałem że mnie nie ruszy.
Jestem na cyklu z Jack3d i stopniowo zwiększałem dawki,dzisiaj po 10gramach ćwiczyło się nawet fajnie,ale co potem dzieje się w głowie to bajka.
Różni ludzie różnie na to reagują,np. tysiące myśli na sekundę,ból głowy lub stany lękowe.
Ja mam to ostatnie,nie dygam się kogoś a o wszystko.
Z pozoru nic nie znaczące sprawy kotłują się w głowie i nie dają spokoju
Pozdro
"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"
Krzysztof Piekarz