SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Activita - moja opinia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 186
Odradzam suplementy tejże firmy ze względu na ich jakość i suwerenność producenta oraz firmy **********. Zamówiłem smak czekoladowy ,a oni przysłali wstrętny kawowy, którego po prostu nienawidzę!!! Ostrzegam ...
Odżywki tej firmy nie równają się w żadnym stopniu z produktami firm : OLIMP czy NUTREND.Jest to tylko manipulacja i zbędna strata pieniędzy.
Uważajcie co wybieracie. Proszę o opinie zainteresowanych.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
co wy sie tak cos tam cos tam po moim poscie? nie wiem co tam nawypisywaliscie bo mnie nie bylo a teraz jest skasowane ale Grasik czoowa
i bialko serwatkowe rzadzi (zeby nie skasowali za pkt1 czy cus)

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4241
Masz racje activita nie imponuje jakoscią ale mozna sie na nią skusic chodzby ze względu na niewygorowaną cene. Osobiscie zawsze stosuje suplementy i odrzywki olimpa, no chyba ze moje finanse na to nie pozwalaja wiec wtedy kupuje cos innego.

BĄDZ SILNY, BĄDZ WIELKI, BĄDZ SZEROKI

**Abonent Działu Trening** koniecznie looknij http://www.insomnia.pl/temat169008/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
A mozna wiedziec w jaki sposob oceniles jakosc tych odzywek ? Zrobilies jakies badania laboratoryjne ? Czy po prostu spojrzales i stwierdziles, ze sa beee ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
"Zamówiłem smak czekoladowy ,a oni przysłali wstrętny kawowy, którego po prostu nienawidzę."

Rzeczywiscie, to ze koles ktory paczkuje wysylki sie pomylil i przez przypadek zapakowal ci kawowy znaczy ze cala ACTIVITA jest chu.jowa i sypie psie kupy oraz martwe noworodki do swoich produktow....

pomysl czasem zanim zaczniesz oczerniac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 186
Koleś przy pakowaniu się wcale nie pomylił,bo specjalnie przysyłają inny smak jeżeli nie maja innego .Tak być nie powinno, bo w ten sposób nie spełniają wymogów konsumenta. Ja płacę za czekoladowy i takowy chce mieć.Właśnie sytuacja z firmą ACTIVITA nie jest pojedynczym przypadkiem ,bo kumplowi zapakowali 3 kg innego smaku do którego jest akurat ******lońsko uprzedzony..Jeszzce dodam, że kawowy smakuje jak g****.Narka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Koleś przy pakowaniu się wcale nie pomylił,bo specjalnie przysyłają inny smak jeżeli nie maja innego .Tak być nie powinno, bo w ten sposób nie spełniają wymogów konsumenta. Ja płacę za czekoladowy i takowy chce mieć.Właśnie sytuacja z firmą ACTIVITA nie jest pojedynczym przypadkiem ,bo kumplowi zapakowali 3 kg innego smaku do którego jest akurat ******lońsko uprzedzony..Jeszzce dodam, że kawowy smakuje jak g****.Narka :)"

Ale z tego nie wynika że odżywki tej firmy są złe jakościowo... Po prostu chłopczyk dostał nie to, o co prosił i teraz na chama będzie wmawiał że firma Activita jest bebe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
niechcic rada na przyszlosc, jak zamawiasz cos to wpisz w jakiej kolejnosci chcesz dany produkt, czyli jak sa wanilia, truskawka i czekolada to piszesz przykladowo:
1. czekolada; 2. truskawka; 3.wanilia
i jak nie ma 1 to daja 2, a jak nie ma 2 to daja 3 i masz problem z glowy, a nie, ze ktos ci cos zapakowal inaczej to juz oceniasz kur** firme Troche zalosne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Czesc ja zamawialem z Power - zonu MOnster Massa 5kg i chcicalem czekoladkowy , a oni mi przyslali Jaogurtowo - cytrynowy , ale z tego co sie dowiedzialem Biogenix nie wypusil na rynek innego smaku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
moze jestes pojednyńczym przypadkiem i teraz nowi forumowicze,czytając ten post od razu uprzedzają sie do tej firmy

napewno kazdej firmie zdazyło sie wysłac inny produkt niz ktos zamawiał,a jednak nikt nie riobi z tego afery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale prawda jest taka,że suple Akivita ma słabiutkie, kiedyś kupiłem krete (w promocji skusiła mnie cena nie ukrywam tego) i porażka nic ani grama efektu jakbym mąke wp*****lał. Wcześniej miałem z Olimpa i byłem zadowolony teraz też mam z Olimpa i jeszcze bardziej jestem zadowolony bo widze efekty. A jak się zagłebicie to tu na forum znajdziecie więcej klientów niezadowolonych z tej firmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18161
Nie rozumiem niektorych. Jak dla mnie activita jest w porzadku. Jadlem kretke (efekty porownywalne z innymi firmami) jadlem bialko i nie narzekam. To zalezy od osoby.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomozecie

Następny temat

Bez Kasy!

WHEY premium