SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Skromna Opinia O Geranium!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5111
Witam!Chciałbym wypowiedzieć się,a zarazem ostrzec wszystkich przed tym ostatnio popularnym szajsie jak w temacie.
Nic nie robiłem sobie z ostrzeżeń że zwiększenie adrenaliny może prowadzić do stanów lękowych bo myślałem że mnie nie ruszy.
Jestem na cyklu z Jack3d i stopniowo zwiększałem dawki,dzisiaj po 10gramach ćwiczyło się nawet fajnie,ale co potem dzieje się w głowie to bajka.
Różni ludzie różnie na to reagują,np. tysiące myśli na sekundę,ból głowy lub stany lękowe.
Ja mam to ostatnie,nie dygam się kogoś a o wszystko.
Z pozoru nic nie znaczące sprawy kotłują się w głowie i nie dają spokoju
Pozdro

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1421 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150829
warto więc odstawić preparat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4075 Napisanych postów 64567 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 686477
Ja mam tak po 200mg kofeiny

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 826 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 203174
Ja tam sypie w 3 porcje jacka + 2 tab oxyelite pro i jest git ale ile 1,3 tam jest to nie wiem, tylko przez pewien czas mój wacek się kurczy : d

Zmieniony przez - KoliF w dniu 2011-04-19 17:38:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1300 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38422
dzienna dawka 5 g
Ty walisz 10 g, czyli geramina robi robotę o ile się jej nie nadużywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 11601 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 70678
albo warto dostosowac dawke geranium lub zmienic ogolnie suplement, ja np po mesomorphie czulem sie podobnie ale np po nox pumpie bardzo milutko - LEPIEJ niz po duzej dawce kofeiny takze w moim przypadku wole sie szprycowac saszetka nox pumpa niz 2-3 miarkami no-xplode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1421 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150829
ja średnio znoszę 1,3

na krótką metę OK, ale jak miałbym brać codziennie to bym nie dał sobie rady w życiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 76896 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 643236
wszystko zależy od dawki
ogólnie jack3d stosowany w dawce polecanej przez producenta dla mnie był ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17556
Trzeba uważać... Ja waliłem Meso (2 puchy), teraz idzie Nox Pump drugi cykl i zauważyłem że moja tolerancja znacznie wzrosła. Efekt podbijam kapsami Termo Speed, bo akurat zamierzam co nie co spalic. Pamietam jednak początki jazdy na tych środkach i efekt mniej więcej był taki jak opisujesz. Tzn. nie miałem zadnych lęków, ale 1000 myśli na sekunde mi sie przewijało. Coś jak na amfie - kto miał styczność ten wie. Jedno jest pewne: osoby podatne na tzw. lęki nie powinny tego jeść. No i oczywiście ci którzy mają niewielki staz lub są za młodzi. Dziś martwie się słabnącym działaniem tych specyfików na treningu, bo już raczej nic mocniejszego nie ma ze środków dozwolonych - ze tak powiem. W ogóle to jestem uzależniony od no-boosterów i nie za bardzo wiem co z tym zrobić. Rodzina i w chvj pracy robi swoje i bez wspomagacza nie wyobrazam sobie treningu - niestety... Na szczescie jest to jedyny mój nałóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4322
Ja tam po 3 miarki jacka walilem i zadnych negatywnych odczuc nie mialem. A opinia o preparacie bardzo pozytywna. Głównie sila w chooy na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 341 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7316
Macie troszkę dziwne reakcje mnie od podwójnej dawki zaczęło klepać strasznie pompa, pobudzenie, a i 2 dziwne skutku brak jakiekolwiek zmęczenia oraz i tu uwaga uczucie niezniszczalności i ogólnie bycia prawie jak supermen ha ha a co kłótni czy nadpobudliwości to nie bardzo przez pierwsze dni nie mogłem tylko zasnąć .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

mesomorph czemu nie ma w sprzedaży na SFD i na allegro tylko 2 pozycje?

FuckBaton