SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Marshall~ Get hard or die trying!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26001
o Marshal widze że zdjęcia swojego jedzenia wstawiłeś

chyba wycieczka sie udała:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 13 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3953
Piękne zdjęcia, hihi
smacznego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
dzięki

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 92

Poniedziałek – 4 Kwietnia- DT

DIETA & SUPLEMENTACJA:



w 1 i 2 posiłku 2kapsy Super Omega 3


TRENING:



*ze względu na ból w łokciu wolałem nie robić progresji ciężaru, podniesione wyniki przy wyciskaniu mnie satysfakcjoinują:)

Zmiany:
W tym tygodniu przewiduje drobne kosmetyczne zmiany, otórz ze względu na nowy rozkład zajęć trenował będę systemem 3x siłowy/aero/siłowy/aero/aero. Jak zauwazyliście zwiększyłem też ilość aerobów, ostatnia sesja będzie bardziej na lajcie.
Za radą solarosa, robie mały deficyt węgli (30g) żeby móc to wykorzystać na dodatki typu keczup/ musztarda/ sos/ dodatkowa porcja jogurtu do warzyw.

Wymiary:
~28.03/4.04
Waga: 101,4/100,7
Pas: 96/94
Klatka: 113/111
Środek uda: 65/63,5
To tak po krótce, spadek wagi i pas mnie cieszy


Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-04-04 19:12:26

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 13 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3953
ładne spadki Gratuluje :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzięki Moni powolutku do przodu się to rusza wszystko, zaczynają się pokazywać zyłki na łapach, nawet drobna na barku wyskoczyła, chociaż martwi mnie wahanie formy, wczoraj było ładnie, dzisiaj jest o tak o. No ale podobno jestem zbyt krytyczny w stosunku do siebie

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 93

Piątek – 5 Kwietnia- DT

DIETA & SUPLEMENTACJA:



w 1 i 2 posiłku 2kapsy Super Omega 3

śniadanie:



lunch:



przed i potreningowy:





TRENING:




Trening nie poszedł po mojej myśli. Zabrakło gdzieniegdzie samozaparcia i siły, ale nadrobię to.




tak na rozluźnienie i lekką motywację

Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-04-05 18:09:40

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26001
widze że tobie tez nogi słabo poszły xD chociaz jakbym ja taki trening zrobił to by było git:P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 94

Środa – 6 Kwietnia- DT

DIETA & SUPLEMENTACJA:



w 1 i 2 posiłku 2kapsy Super Omega 3

TRENING:




Kompletny brak motywacji, dzisiejszy dzień strasznie wymęczył mnie psychicznie.

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5965
Trzymaj się czasem człowiek ma ochotę wszystko *******nąć, zasnąć i się jutro nie budzić....ale jutro zawsze jest lepiej... niż pojutrze
zresztą i tak wiem że się nie poddasz
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Joga + basen?

Następny temat

Martwy ciąg problem

electro
Polecane artykuły