Szacuny
2
Napisanych postów
1168
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
17388
wchodzi bez problemów, przed jedzeniem 2 kapsy zapijam herbatką/mineralka i bez problemu myślę ze narazie przy owsie i jogurcie zostanę, wprowadzę cześć wskazówek solarosa, a za pare tygodni drugą część plus podbije białko kosztem węgli ze śniadania- i wtedy wrzuce zamiast owsa owoce... aaa genialnie!
"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Szacuny
2543
Napisanych postów
29969
Wiek
44 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
200205
tak myslalem ze jogurt do czegos
nie jest zly - w sumie taka ilosc ze nawet nie widoczny
choc takie dodatki do posilkow czesto bywaja mylace
dobrzez ze je wliczasz!
bo suma sumarum - to troche jogurtu,tam troche sosy,itd. -> na koniec dnia wychodzi pokazna sumka wegli
"Cóż jest trucizną? Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!". BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html
Szacuny
2
Napisanych postów
1168
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
17388
No właśnie, nawet staram się ograniczyć do minimum smażenie, bo wiadomo trzeba dodać tłuszczy etc a ja nie lubie miec nad tym kontroli. Ten model obróbki to u mnie minimum, głównie gotuje, pieke w piekarniku _______________
Zrzuciłem troszkę fot z telefonu:
śniadanko:
Kasza z pieczarkami- pomysł trafiony, smakuje wyśmienicie
Dzisiejszy zakup:
paczka Muscle Up Protein, 3x250ml BCAA Xtra Zdjęcie z porannego aero dla takich widoków warto wstać o 5:30
Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-03-30 16:29:44
"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Szacuny
2
Napisanych postów
1168
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
17388
Dzień 88
czwartek – 31 marca- DT
DIETA & SUPLEMENTACJA:
w 1 i 2 posiłku 2kapsy Super Omega 3
TRENING:
Od następnego tygodnia zmieni mi się troszkę rozkład zajęć, odbije się to na treningach- z których jestem b.zadowolony, ciężary idą w gore mimo że to redukcja, czuje że na płaską rekord moge poprawić (100kg by pękło ) W piątek w nocy wyjazd do Łodzi, a mnie nurtuje co zrobić z żarciem, pojemniki odpadają bo muszę byc "mobilny" więc myślałem żeby zrobić placki owsiane, i zapakować kanapki z cycem, oraz samego cyca i warzywko do tego. Macie może jakieś propozycje?
"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Szacuny
0
Napisanych postów
722
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
5965
Ja jutro na drogę też robię sobie placki owsiane trzeba trzymać czystą michę jak najdłużej sie da....ostatnią deską ratunku będzie kilka saszetek z odżywką