Szacuny
0
Napisanych postów
14
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
402
Witam
Po roku cwiczenia w systemie split przeszedłem na fbw.
I podczas pierwszych treningów myślałem, że zwymiotuję . Mam pytanie czy ktoś miał podobnie i są jakieś zalecenia.
Szacuny
59
Napisanych postów
3408
Wiek
4 lata
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
30270
Tak jak wyżej albo zbyt obszerny trening, albo zbyt szybko po posiłku idziesz na siłkę. Ja musze odczekać koło 2 godzin inaczej caly trening mam nieprzyjemne uczucie i odbija mi sie posiłek przed treningowy.
1
Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...
Szacuny
9
Napisanych postów
633
Wiek
36 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
5111
Mam podobnie,idzie się przyzwyczaić Jak trening był dobry to pół godziny po wymiotować mi się chce Zbyt krótki czas pomiędzy posiłkiem a treningiem,trening na maksa tak jak koledzy wyżej albo reakcja organizmu na odżywki jak bierzesz przed treningowe.
2
"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"
Szacuny
0
Napisanych postów
74
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
235
Z wymiotami jako reakcją na odżywki się nie spotkałem.
Czym jest to spowodowane?
Składnikami które są w odżywkach czy poprostu napełnieniem żołądka (coś ala jedzenie przed treningiem)?
Szacuny
9
Napisanych postów
633
Wiek
36 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
5111
Odżywki przed treningowe mają to do siebie że mogą powodować odruchy wymiotne,tak to z nimi jest że dobrze wchodzą ale organizm szybko się przyzwyczają i po jakimś czasie musisz brać 150% lub 200% dawki (pamiętajmy że porcje są ustalone dla przeciętnego człowieka) jak ważysz 70kg to inaczej klepie niż jak 110kg a więc zbytnie napełnienie żołądka ale i organizm może nie tolerować jakiegoś składnika;)
"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"