SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór zestawu do siłowni domowej

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516
Witam, świerzak na forum jestem więc proszę o poradę
Przymierzam się do kupienia całego kompletu do siłowni domowej no i teraz pytanie który zestaw wybrać ten:

http://www.marbo-sport.pl/marbo-home-zestaw-17-lawka-l013-stojaki-s002-wyciag-do-lawki-w004-obciazenie-i-gryfy.html

czy może ten:

http://www.marbo-sport.pl/marbo-home-zestaw-12-lawka-l014-stojaki-wielopoziomowe-s004-modlitewnik-l005-wyciag-w001-obciazenie-i-gryfy.html

Za wszystkie porady pójdą sogi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Mam ławkę i stojaki taką jak w pierwszym zestawie 4 lata i jest spoko. Ale jak miał bym wybierać z tych dwóch to opcje 2, ale zobacz jeszcze na ten zestaw http://www.marbo-sport.pl/marbo-home-zestaw-4-lawka-l008-stojaki-wielopoziomowe-s004-obciazenie-i-gryfy.html według mnie lepsza ławka bo możesz dokupić prase do nóg i przy blokadzie na ujemnym skosie nie będziesz zjeżdżał a osobny modlitewnik według mnie nie jest tak potrzebny

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
Z tego co podałeś to zestaw 12 link numer 2.
Ma osobno modlitewnik i wyciąg a to duży plus. Wyciąg przy ławeczce byłby dużo mniej stabilny niz do ściany, Stojaki o wielu stopniach też jest bardzo przydatny choćby przy ćwiczeniu nóg. no i jak dasz sztange na samą góre to możesz sie popodciągać. Gryfy marbo też są godne polecenia, sam posiadam duzo sprzętu z ich firmy.
Napisz do nich to może wychaczysz jakiś rabacik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
No i do tego zestawu 4+ wyciąg do ściany byś musiał dokupić, zapomniałem o tym wyciągu dobrze ze Darek przyuważył

Za wszystkie porady pójdą sogi :) zanim zaczniesz komuś coś obiecywać uzupełnij profil rozszerzony, bo nie masz abonamentu a bez tego nie dasz soga

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 705 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17870
j/w
weź zestaw 12 link nr 2, to bedziesz na pewno zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516
SasiadxXx

Ten co proponujesz to odpada bo zależy mi na wyciągu.

Darek321j

Właśnie się zastanawiałem czy wyciąg przymocowany do ławki będzie stabilny. Z tego 12 zestawu to właśnie mogę sobie przywiercić do ściany i będzie bardzo dobrze. Jak dam sobie sztangę na górę i będę się podciągać (90kg ważę) to to nie yebnie?
__________

Co do ćwiczeń nóg to aż tak bardzo nie potrzebuję bo mam dobrze rozbudowane (siatkówka czyli skoczność). Głównie chcę popracować nad górą.

Dzięki za rady i proszę o kolejne ;)

Sogi poszły. edit: o kierwa jednak nie poszły , już uzupełniam

Zmieniony przez - Pavlinho w dniu 2011-03-27 14:19:22

Zmieniony przez - Pavlinho w dniu 2011-03-27 14:20:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
dasz sobie sam gryf od sztangi pomyśl:)
Ja bym tak robił, nie je**iesz nie bój żaby ja sie podciągałem na rurce od wody w piwnicy i trzyma heh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Wyciąg do ławki nie będzie tak stabilny, najlepszy to do ściany ewentualnie wolno stojący ale te są już droższe.
A co do podciągania to j.w. nie ****iesz
a skoro zestaw 4 + wyciąg odpada to bierz zestaw 12

Dzięki za sogacza

Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2011-03-27 14:40:09

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516
No to piszę do nich o jakiś rabat i biorę 12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
https://www.sfd.pl/MARBO__Rabat_4%_Dla_Każdego_Forumowicza-t573417.html tu masz dział od rabatów 4%

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
Lepiej do nich napisz może dostaniesz rabat na recenzje, 4% rabatu masz na wejściu za konto w najlepsiejszym forum sfd:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podciaganie

Następny temat

Mdłości podczas treningu

WHEY premium