SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda mineralna podczas treningu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
Witam, słyszałem złe i dobre opinie o piciu wody podczas treningu niech każdy napiszę co o tym myśli najlepiej tacy którzy już to testowali lub są obeznani w tym temacie

Ja osobiście jak ćwiczyłem i kiedy wypiłem 1,5l to pociłem się przy ćwiczeniach normalnie się nie poce bo jest troche zimno teraz a ja w warunkach w starym domu z kumplami i dodam że później dużo sikałem :PP

Są jakieś przeciwskazania do picia wody mineralnej niegazowanej? i jak jest z wodą gazowaną co ona tworzy w organizmie, szukałem w necie o wodzie ale nie mogłem znaleźć nic ciekawego

blink blink nigga ~.^

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Ja jak bym wypił na treningu 1,5l wody to na bank bym ją zwymiotował. Ja pije od 1 do 2 szklanek wody kranowianki xDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 531 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12137
Zawsze pije na treningu mineralną niegazowana. W lecie cała butelke w zimie mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36046
ja tam wypijam 1 l wody niegazowanej

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
mi idzie na dwa treningi jedna butelka 1,5l wiec na trening wychodzi 0,75 :P
pozdrawiam.

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 523 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18508
ja tak kolo 2 litrów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
zalezy ale przedział 1.3 -2 litrów

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
ja przed rozgrzewka kilka glebszych lyków, miedzy cwiczeniami/seriami mniej i po treningu znowu wlewam wiecej, 0,7-1,5 l na trening teraz, latem roznie to bywa

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2975
Ja 1,5l mineralnej niegazowanej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
zawsze piję, bo mnie suszy ;P tak do 1,5 litra.
Wody gazowanej nie piję, albo ją odgazowuję, bo CO2 zmniejszyła by naszą "wydajność"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy!!!!!anabolic halo

Następny temat

która ławka dla nastolatka?

WHEY premium