SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening na mase (5-cio dniowy)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 615
Witam
Chciałbym dowiedzieć się co myślicie o takim treningu na mase:D
Klatka:
1. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej
2. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej
3. Rozpiętki na ławce skośnej
4. Przenoszenie sztangielki leżąc
Barki:
1. Wyciskanie sztangi zza głowy siedząc
2. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
3. Wznosy boczne ze sztangielkami
4. Szrugsy 4x15 + Wznosy boczne w opadzie
Plecy:
1. Martwy ciąg
2. Podciąganie na drążku
3. Podciąganie sztangi w opadzie
4. Podciąganie sztangielki w opadzie
5. Podciąganie końca sztangi w opadzie
Biceps+triceps
1. Uginanie rąk na poręczach
2. Uginanie rąk ze sztango
3. Francuskie leżąc
4. Uginanie rąk z hantelka
5. Uginanie reki za glowa
6. Uginanie reki w oparciu o kolano
Nogi:
1. Przysiady
2. Wykroki
3. Prostowanie nóg siedząc
4. Uginanie nóg leżąc
5. Wspięcia ze sztangą na palcach

I to wszystko w układzie 4 tygodniowym:
1 Tydzień 6-8 powtórzeń 4 serie
2 Tydzień 12-15 powtórzeń 3-4 serie
3 Tydzień 2-4 powtórzenia 5 serii
4 Tydzień 8-10 powtórzeń 4 serie

Proszę o opinie i ewentualne poprawki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 655 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6970
https://www.sfd.pl/ENCYKLOPEDIA_ZAAWANSOWANYCH_do_roku_2009-t501673.html

Nie możesz w taki sposób układać ilości powtórzeń oraz serii. Duże partie około 12 serii, małe około 9. 6-8 powtórzeń ćwiczenia wielostawowe, 8-10 asystujące i 10-15 na izolacje, są to podstawowe rzeczy o których powinieneś wiedzieć.

Pierd*l system, lecz rób to stylowo.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3299
no ciekawe ja robie podobnie np w 1 cwiczeniu powt 4-8powt w nastepnych cw jest to juz wiekszy zakres 8-12,12-16, 1 tydzien 6 pow 2 tyg 8 powt i 3 tyg 10 powt potem od nowa i git bo zapobiega to stagnacji caly czas inne powtorzenia inne ciezary ja mysle ze jest ok , tylko przy 5 seriach 2-4 powt jak masz np 4 cwiczenia to lipa 20 seri,bic i triceps 15~~ no i jest pare bledow w planie

3. Podciąganie sztangi w opadzie
4. Podciąganie sztangielki w opadzie
5. Podciąganie końca sztangi w opadzie

dublowanie cwiczen starczy 1 w porzadnych 5 seriach

Edit wypelnij ankiete

Zmieniony przez - bykuhaha w dniu 2011-02-26 15:27:07

Odpal, odleć jak najdalej... ;)

www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Plan totalna lipa.
Ankietę wypełnij.

Uginanie rąk na poręczach

Chyba jakieś nowe ćw. wymyśliłeś.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 615
Ankieta:
Płeć : M

Wiek : 19

Waga : 70

Wzrost : 180

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na siłowni : 2 lata

Uprawiane inne sporty : bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full osprzęt siłownia

Dieta : Jest

Przeciwskazania medyczne : Brak

Zażywane suplementy : Brak
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 615
Ronie220 może jakieś propozycje, zmiany ?:D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 655 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6970
Wypełnij pierw ankietę działu.

Pierd*l system, lecz rób to stylowo.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80905
Waga : 70
Wzrost : 180
Staż treningowy na siłowni : 2 lata
Dieta : Jest


Jak ta dieta wyglada, skoro po dwoch latach treningu masz niedowage?

Ankieta prawde powie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

słabo rozwinięte barki

Następny temat

Masowy Split! Staż 3 lata

electro
Polecane artykuły