SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

posiłek przedtreningowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
czy moge jako posiłek przedtreningowy zjeść kasze + jakiś kotlet i surówka, czy to tylko po treningu sie powinno??

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Warzywa spowalniają trawienie: zjedz tę surówkę na tyle wcześnie, żeby się wszystko do treningu strawiło. Organizm sam Ci powie jaki odstęp będzie dobry.
Jeśli trening masz ostry, a odstęp za krótki, to jak krowa będziesz żuł tę surówkę drugi raz

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobre jest możesz jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
surówkie aby wywal i będzie dobrze
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
lubie surówke nie bede samej kaszy z kotletem wpieprzał :D

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 390 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3636
surówka moze byc!

Po co Ci masa, skoro masz gruby sweter
Mój Blog : http://www.sfd.pl/waliclogin_/_dziennik_,,Praca_nad_Miechem_-t553873.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
byłby sog dla kreta, ale nie mam abona

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
panowie proszę was patrzcie na tematy jest ich mnóstwo ...

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
warzywa w posiłkach około treningowych nie są wskazane tu się kłaniają posty podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6026
Małe ilości nie zaszkodzą :) Lepiej zjeść przed niż po :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 390 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3636
No dokłanie j.w , o to mi chodziło Dzięki packman90 :)

Po co Ci masa, skoro masz gruby sweter
Mój Blog : http://www.sfd.pl/waliclogin_/_dziennik_,,Praca_nad_Miechem_-t553873.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
dineek też gdzieś czytałem że nawet białko przed treningiem jest ważniejsze jak po... więc jak mam jednego kotleta to zjem go przed treningiem a kaszy ci u nas dostatek

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase PILNE !

Następny temat

pomocy?!

WHEY premium