SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompa a glukoza

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
no to w końcu jakie dawki gluty polecacie? 5rano i 5 po treningu czy 2rano, 2pzred treningiem i 2 pzred snem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja obstaje przy 5rano i po treningu albo 5 rano i 5 przed snem.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
a co myślicie o 5g rano, 5g po treningu i z 2g na noc oczywiscie podczas cyklu kretki

kanarek, a możliwe jest że cały czas mam pompe od tej glukozy(nawet jak niecwicze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 966 Napisanych postów 19324 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158877
xHERMANx sprobuj napewno tez bedzie dobrze,albo mozesz jak Anar sprobowac po 2g brac....potestuj na sobie....ja sam biore dziennie 10-15g tak jak Coolbart i jest dobrze...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
ziki lepiej niech spróbuje na początku male dawki 2 rano 2 przed treningiem i 2 przed snem jakbys mial kase to kup se peptyd gluty przed snem

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń-https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
a to po 7 miesiącach zmagań z tym sportem-https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=109971
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 966 Napisanych postów 19324 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158877
Strong widze ze jestes za szkola kanarka...on tak radzi brac albo wogole...ja jednak biore tradycyjna metoda narazie przynajmniej

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
i nikt ni ekaze Tobie inaczej - spelniam tylkko role informatora
pozdrawiam

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
muszę przyznać ,że i ja zaobserwowałem u siebie mniejsze zakwasy przy suplementacji glutaminą więc tak do końca kiczowata to ona nie jest

btw: w necie można znaleźć wiele sprzecznych informacji ,więc najlepiej słuchajmy...własnego organizmu

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 966 Napisanych postów 19324 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158877
"więc najlepiej słuchajmy...własnego organizmu " dokaldnie masz racje



<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Herman, podczas przerwy straciłeś zasoby glikogenu. Jak potem dodałeś gluozę, to zapasy zaczęły się powiększać, a glikogen pociągnął wodę. Stąd tak zadawalający Cię efekt. Ale to potrwa krótko. Po osiągnięciu maksimum, glikogen tworzy już nadkompensację bardzo wolno. O samej glukozie nie chce mi się już gadać, już tyle razy wałkowaliśmy ten temat.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy po latach brania suplementow sa jakies skutki uboczne ??

Następny temat

pytaneczko do ekspertów

WHEY premium