SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompa a glukoza

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
wiem, Danone
sam stosuję glutaminę, chciaz na razie trudno mówić o sprawdzeniu efektów...to chyba i tak bardzo subiektywne, jeśli w ogóle możliwe, stwierdzenia na sobie efektu antykatabolicznego jakiegokolwiek środka ( zwłaszcza przy budowaniu masy ).
Tak więc obserować siebie to jedno - badania kliniczne to drugie. Nie lekceważyłbym ich zupełnie.
Oczywiście , co badanie to opinia, ale sam przeszukałem medline i pubmed pod kątem gluty i ... potwierdzają się w większości opinie podobne do badania znalezionego przez grasika.


lessie

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Oczywiście odnośnie efektów nie mówiłem o glutaminie.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
póki co, jak mamy glutkę to lepiej ją brać niż spuścić w kiblu
zawsze zostaje działanie uodparniające

lessie

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
uj lessie - nie moge Ci nic podrzucic ...bo z pamieci jade
ale jak znajde cos konretnego - przesle

co do badan i opini Grasi - OCZYWISCIE ZE POPIERAM poniewaz sam z nia tego szukalem mamy jeszce zanadrzu pare innych badan stwierdzajacych fakty o glutaminie.

Goral - wezmy sytuacje kiedy antyoksydanty wezmiemy w porze okolotrenigowej - i niejako zmiejsa nam one (uogolniam w wielkiem stopniu) uszkodzenia miesni a co za tym idzie moga spowodowac mniejsze przyrosty etc ... rozumiesz juz co mam na mysli - moj (i nie tylko moj - wierz mi ) tok rozumowania ? (btw w tej chwili niue mam zbytnio czasu ale jak bede mial chwilke i nie zapomne wrzuce Ci cos na ten temat konkretnego)

Ziki - tak - odradzam glutamine ..chyba ze ktos juz ja ma - wtedy polecam suplementacje przed snem oraz orzed treningiem. badz chyba ze ktos bierze glute aby wzmocnic uklad odpowrnosciowy
pozdrawiam



Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
i jeszce jedno - co do badan ... jest ich wiecej niz podala Wam Grasik w suplach


Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
kanarek a gluta nie moze byc rano i po treningu te badania wiadomo ze nie uwzględniają jej dzialania

hmmm.. co doradzasz

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń-https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
a to po 7 miesiącach zmagań z tym sportem-https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=109971
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
jesli chcesz - mozesz brac to calkowicie Twoja sprawa - jedni biora instynktownie - drudzy ida za rada kolegow - jeszce inni przeszukuja net szukajac wiadomosci o tym jak i kiedy brac
ja proponuje 2g przed treningiem i 2g przed snem.
jesli chcezz moesz brac rowniez rano i po treningu. nic nie stoi na przeszkdozie - to calkowicie twoja sprawa.

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 966 Napisanych postów 19323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158870
kanarek a co myslisz wogole o braniu gluty ale po treningu??

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
dzięki kanar, jak szukasz jeszcze czegoś o glutce daj znać, trochę ostatnio pościągałem.

lessie

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 966 Napisanych postów 19323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158870
...cos mi sfd sie wali i nie widzialem twojej odp...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy po latach brania suplementow sa jakies skutki uboczne ??

Następny temat

pytaneczko do ekspertów

WHEY premium