SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompa a glukoza

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Nie tylko po treningu - jeżeli przed treningiem w ciągu dnia miałeś jakiś większy wysiłek fizyczny i jesteś wypompowany to warto też wypić Carbo przed treningiem i podładować akumulatory

Carbo do śniadania to też dobre rozwizanie jeżeli nie masz czasu dobrze zjeść lub z samego rana jedzenie po prostu "nie wchodzi" (jak mi np)


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
ale jak już to bardzo krótko przed treningiem...

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Longus i Anar, jak czytam takie głupoty, to ręce mi opadają!!!... W ten sposób rozumując, to nic nia opłaca się brać, ani jeść, bo wszystkie składniki pokarmowe wchłaniają się niecałkowicie (stąd kupa) i są metabolizowane w wątrobie, a do mięśni ostatecznie dociera ich niewiele. Nie podważam tutaj wyników cytowanych badań, tylko beznadziejną intrpretację anglojęzycznego autora tekstu.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jeszcze dodam, żeby Was uspokoić i uświadomić, że ten koleś nie bardzo wiedział o czym pisze... Fakt, że glutamina jest metabolizowana w wątrobie, nie oznacza, że jest jakoś tracona. Jej wpływ na metabolzm wątrobowy (tzw. przemiany amfiboliczne - inaczej - pośrednie) to jeden z mechanizmów działania antykatabolicznego. Zbyt dłuo byłoby to wyjaśniać, i nie wiem, czy udałoby się prosto wyjaśnić w kilku słowach...

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
kanarek jestem ciekaw twojego zdania na w kwesti: co jest lepsze jako środek potreningowy, carbo czy stara dobra glukoza.
UWAZAM ZE OBA TO DOBRE SRODKI NA UZUPELNIENIE GLIKOGENU MIESNIOWEGO - ALE DYSPONUJAC FINANSAMI - WYBRALBYM CARBO. JEDNAK JESLI MIALBYM POD REKA GLUKOZE - TEZ BYLABY DOBRYM WYJSCIEM.
SPOJRZMY PRAWDZIE W OCZY - OBA SRODKI BEDA NICZYM - JESLI NIE SPELNISZ RESZTY WARUNKOW I TEGO SIE GLOWNIE TRZYMAJ.
OGOLNIE BRONIE GLUKOZY NIE DLATEGO ZE JA BIORE ETC - ALE BARDZIEJ Z POWODU WLASNIE GLUPOT I POLPRAWD GADANYCH NA JEJ TEMAT (PAMIETAJCIE ZE MAM NA MYSLI TYLKO PORE PRZED/PO TRENINGOWA).
W TEJ CHWILI - GDYBYM MIAL KUPOWAC - WYBRALBYM CARBO - JAKO ZE LANCUCHY WEGLI ZLOZONYCH ZNAJDYJACYCH SIE W NIM - NIEZNACZNIE SZYBCIEJ UZUPELNIAJA POZIOM GLIKOGENU ALE JESLI KTOS POWIE : "BIERZ CARBO BO GLUKOZA TEGO CI NIE DA" TO SIE NIE ZGODZE BO TO NIEPRAWDA I TYLE.
CHCE ABY LUDZIE MIELI POJECIE ZE GLUKOZA TEZ JEST ROWNIEZ DOBRYM ROZWIAZANIEM W SZCZEGOLNOSCI POLACZONA Z MALA ILOSCIA FRUKTOZY I BIALKIEM WOLNOWCHLANIALNYM. A NIE ZEBY WSZYSCY PRZESTAWILI SIE NA CARBO "BO TAK MOWIA PRODUCENCI A ONI SIE ZNAJA".
I TYLE.
TAKIE MOJE ZDANIE.
pozdrawiam


Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.

Zmieniony przez - kanarek w dniu 2003-10-29 13:28:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Co z ta glutamina? Bo juz nie wiem komu wierzyc A mam w domu ok. 1,5 kg tego suplementu

Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL" https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100334 my foto:)
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
jak juz masz to jedz

Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
no tak, a moze sprzedam i nakupuje sobie BCAA szreka
zawsze biore glute po treningu z carbo, a czy dziala to nie wiem... lepszy rydz niz nic

Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL" https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100334 my foto:)
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

Zmieniony przez - Goral w dniu 2003-10-29 14:36:45

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Nie wiesz komu wierzyć??
wierz swojemu doświadczeniu


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez mam 1.5 i wciagam dziennie po 15g :-]


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy po latach brania suplementow sa jakies skutki uboczne ??

Następny temat

pytaneczko do ekspertów

WHEY premium