SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompa a glukoza

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Glutka po - na katabolizm potreningowy razem z carbo
przed - jak przedmówca lepsze jest BCAA bo pozwala oszczędzać zasoby energii i chroni mięśnie przed rozpadem podczas treningu


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
idealnie tak....

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19324 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158877
tylko chyba Herman nie ma bcaa ale co do gluty to niech bierze jak pisal Byku i Goral...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Longus, daj jakiś namiar na posta o słabej wchłanialności glutaminy. Dla mnie to jest zupełna nowość. Nigdy nie widziałem prac, świadczących o tak niskim, 10-cioprocentowym, wchłanianiu glutaminy. Jako aminokwas, powinna być wchłaniana niemal całkowicie!...

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19324 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158877
sie nie zdziwie jak Grasik albo Kanarek zaraz zawala Pana setkami badan)))

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
no to ja moze dam...
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=104665

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=110533


**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
kanarek jestem ciekaw twojego zdania na w kwesti: co jest lepsze jako środek potreningowy, carbo czy stara dobra glukoza. Z tego co zauważyłem to po glukozie mam tę lepsiejszą pompe a po carboi praktycznie wogóle. Niwiem czy to może być wykładniekiem skuteczności ale jestem ciekaw jak to wyugląda w teori. W ogóle to słyszałem że w carbo jest wiecej węgli złożonych niż prostych i troche mi to niepodchodzi do stosowania po treningu. Łat Ty fink ebałt this?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19324 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158877
kanarek poleci glukoze znajac jego ale jak masz kase bierz carbo a temu ze ma rozne ww jak i proste i zlozone ,jedne szybciej sie wchlona inne wolniej...sam uwazam ze nie ma nic lepszego po treningu niz carbo...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
sprawa jest taka że carbo już zakupiłem 4kg ale niewidze problemu żeby wykorzystać je w inny sposób jak np dołożyć do śniadania(co obecnie stosuje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem wiecej niz pewiena ze 95% userow poleciloby Ci CARBO, ktore jest idealne po treningu!


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy po latach brania suplementow sa jakies skutki uboczne ??

Następny temat

pytaneczko do ekspertów

WHEY premium