SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompa a glukoza

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
no wiec w czym problem
sprzedaj polowe kup sobie co tam chcesz/potrzebujesz a reszte jedz i po klopocie - nic ci sie nie stanie

hehe widze ze odpowiedzi naroslo w jednym momencie

Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.

Zmieniony przez - kanarek w dniu 2003-10-29 14:38:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Panie ambroziak dobrym rozwiazaniem bylo by DOKLADNE wyjasniecie tej sprawy przez pana [najlepiej w odzielnym poscie] wiele osob ma juz metlik w glowie i nie wie komu wierzyc
a i gdyby pan to dobrze wytlumaczyl to mogla by sie rozwinac bardzo ciekawa dyskusja miedzy zwolennikami i przeciwinikami glutaminy


**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Anar dobrze gada

Byłbym "za" stworzeniem takiego postu


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
spojrzecie prawdzie w oczy...czy slyszeliscie kiedys niepochlebna opinie na temat glutaminy u kogokolwiek stosujacego ? ze nie dziala ? ..oczywiscie biorac pod uwage osoby z podstawami zywieniowymi i treningiem...
tak wiec nie sadze zeby takie osoby spotkac...no chyba ze po ostatnich donosach z tych badan ...niektorzy nieoowierzyli ze glutamina cokolwiek zdziala i nagle czar prysl-dla nich nie dziala...
zatem proponuje sie nie sugerowac az tak mniejszoscia badan...a bardziej patrzec co na kogo i jak dziala-czyli experymentowac !


misOO
Dozorca w dziale OLIMP
Portier in s0Ople


Zmieniony przez - misOO w dniu 2003-10-29 21:28:39

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Misiu wszystko pięknie,tylko powiedz mio jak stwierdzić że glutamina działa?Po czym?Jeden koles na siłce powiedział kiedys że po glutaminie wychodza żyły na rękach..ale to chyba niezbyt precyzyjna opinia?
Nie da się tego stwierdzić.Placebo nie załatwia sprawy dlatego dobrze by było wiedziec na czym się stoi,a od wiedzy sa własnie badania,a te pokazują jednoznacznie że gluta to strata kasy.Problem w tym że to sie sprzedaje,mit nadal funkcjonuje bo nikt nie jest zainteresowany ujawnianiem badań na temat skuteczności tego suplementu.Za duzy grosz jest do stracenia.Olimp też nie jest chętny do obniżania statystyk sprzedaży.
A odpowiedz Sławka nie jest ani precyzyjna ani nawet "przyzwoita"-niczego nie wyjaśnia poza sceptycyzmem Autora do badań,któryc jak sam przyznał nigdy wczesniej nie widział.Nie chce mi się wierzyć że Sławek nie widział żadnych badań dt. glutaminy..to chyba nieprawdopodobne..
HMb też robiło furore jako spalacz tłuszczu i stymulator masy..pamiętam jak ludzie wcinali niedawno całkiem po 5,6 gramów dziennie przez 2,3 czy nawet 6 miechów i co?Jajco.

Pozdro.


MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
hehehe

Tak samo jest z karnityną - żadne konkretne badania nie potwierdziły jej skuteczności w procesie wspomagania spalania tk tłuszczowej. Wiele osób psy na niej wiesza

A na mnie działa czuje to i widzę po spadających kilogramach

Np jeden b. silny polski trójboista od kreatyny dostaje tylko sraczki i masa mu po niej spada zamiast rosnąć - i co on ma powiedzieć że "kreatyna nie działa" i tyle......
Po prostu jego organizm jej nie toleruje i tyle


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

Zmieniony przez - BYK w dniu 2003-10-29 22:55:14

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Zgadza się,ale z glutą jest nieco inaczej,bo nie spotkałem się jeszcze do niedawna żeby ktoś mówił o niej źle,a przeciez jej działanie jest w zasadzie niestwierdzalne!
Sam polecałem ja jako antykatabolik,dopóki nie ujrzałem wyników tych badań.
HMb do dzisiaj jest przez Olimpa reklamowane w damskich pisemkach,a w np. Formie jest przedstawiane jako cudowny srodek.I sprzedaje sie nieźle,a raczej sprzedawało bo wydaje sie że jego cena zdaje się nieuchronnie spadac..czyli ludziom już lekko wychodzi..
Dobrze by było przekonac sie poprzez naukową analize i może jakieś konkurencyjne badania coby miec rozeznanie.Dla mnie jednak jest to ewidentna ściema.I to bardzo kosztowna.
Pozdro.


MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
BYKU
Tak samo jest z karnityną - żadne konkretne badania nie potwierdziły jej skuteczności w procesie wspomagania spalania tk tłuszczowej
TU SIE MYLISZ JEST EWIELE BADAN KTORE TO POTWIERDZAJA
JEDNAK PAMIETAJ ZE NAJWAZNIEJSZE SA ZAROWNO DAWKI JAK I INTERPRETACJA BADAN
pozdrawiam

Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 966 Napisanych postów 19323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158870
dokladnie na sfd nawet chyba podawano badania ze karnitynka dziala ale przy wiekszych dawkach powyzej 1500mg jak nie wiecej(cos wiecej chyba bylo tam

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Kanarek

Ja czytalem gdzieś ze nie ma konkretnych badań - moge się mylić, moje źródło mogło być niewiarygodne

Fakt faktem - na mnie działa juz 1000 mg


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy po latach brania suplementow sa jakies skutki uboczne ??

Następny temat

pytaneczko do ekspertów

WHEY premium