SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najtańsza masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
To teraz jeszcze napisz do każdego posiłku tak:

np.

1 Śniadanie

Płatki owsiane (ile gram, ile białka, tłuszczów, węglowodanów, kalorii) z mlekiam (ile gram, ile białka, tłuszczów, węglowodanów, kalorii)

Zobacz jak wyglądają diety do oceny i sam tak nam ją przedstaw.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
4 posiłki to za mało wg mnie

wystarczy w zupelnosci

Zmieniony przez - Sachem w dniu 2006-02-09 23:00:46

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
No z tym ile czego troche problem bo nigdy nie ważyłem np kajzerke czy jajka wiec to troche na oko ale wy fachowcy będziecie widzieć :F Więc tak:

I śniadanie:

Płatki owsiane Ilość=50g B=11.9g T=7,2g WW=69,3g kcal=366

Mleko 0,5% Ilość=250g B=3,5g T=0,5g WW=5,1g kcal=40

II śniadanie:

4 kajzerki Ilość=300g B=7,5g T=3,7g WW=59,4 kcal=299

Ser żółty Ilość=100g B=27,9g T=22,9g WW=0,1g kcal=319

sałata zielona Ilość=50g B=1,4g T=0,2g WW=2,9g kcal=14

Obiad:

Twaróg chudy Ilość=100g B=19,8g T=0,5g WW=3,5g kcal=100

Makaron dwujajeczny Ilość=100g B=11,3g T=2,8g WW=78,4g kcal=345

Kolacja:

3jajka Ilość=300g B=12,5g T=10,7g WW=1g kcal=151

Chleb zwykły(6kromek) Ilość=300g B=5,4g T=1,3 WW=57g kcal=247

Wartości są podane na 100g produktu a ilość waliłem na oko bo tak jak pisałem nigdy tego nie ważyłem.

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
kup wage
I śniadanie:

Płatki owsiane Ilość=50g B=11.9g T=7,2g WW=69,3g kcal=366
TROCHE RODZYNEK?
Mleko 0,5% Ilość=250g B=3,5g T=0,5g WW=5,1g kcal=40
DAJ OMEGA 3
II śniadanie:

4 kajzerki Ilość=300g B=7,5g T=3,7g WW=59,4 kcal=299 ZA DUZO, ODEJMIJ STAD WEGLE I DAJ NA PIATY POSILEK

Ser żółty Ilość=100g B=27,9g T=22,9g WW=0,1g kcal=319 DAJ MASELKO I SER BIALY ALBO CYCA

sałata zielona Ilość=50g B=1,4g T=0,2g WW=2,9g kcal=14

Obiad:

Twaróg chudy Ilość=100g B=19,8g T=0,5g WW=3,5g kcal=100

Makaron dwujajeczny Ilość=100g B=11,3g T=2,8g WW=78,4g kcal=345
DAJ ORZECHY WLOSKIE
Kolacja:

3jajka Ilość=300g B=12,5g T=10,7g WW=1g kcal=151

Chleb zwykły(6kromek) Ilość=300g B=5,4g T=1,3 WW=57g kcal=247 RAZOWIEC ZYTNI I NIE TAK DUZO NA KOLACJE,

Wartości są podane na 100g produktu a ilość waliłem na oko bo tak jak pisałem nigdy tego nie ważyłem. KUP WAGE. SPOKOJNIE DASZ RADE ZROBIC JESZCZE JEDEN POSILEK, DO TEGO MULTI, PRZECIW UTLENIACZ PO TRENINGU RAZEM Z WEGLAMI I WPC, OMEGA DO SNIADANIA NIO I TYLE
_______________________________
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
wage jakaś mam w domu kuchenna, dawno nie używana to nie wiem czy jeszcze działa ale sprawdze.
Rodzynki? Nie bardzo je lubie a pozatym dodatkowy wydatek-zastanowie sie jeszcze. A to OMEGA3 to jest jakieś w kapsułkach czy jak?? I za ile jakieś tanie moge kupić??

To co w szkole mam być głody i zjeść zamiast 4 kajzerek tylko dwie?? Masełkiem zawsze smaruje pieczywo ale cieniutkie, a co do sera białego w szkole to może troche głupio wyglądać, co w serze żółtym jest złego??

No jak w piwnicy jeszcze mam orzechy to sobie zjem troche a jak nie to bende musiasz poczekć i sobie nazbierać :F

Razowy odpada bo jest za drogi jak dla mnie. Za dużo? Zawsze tyle jem na kolacje to może dwa jajka i 4kromki chleba zwykłego wystarczy??

A ten 5 posiłek to kiedy sobie ustalić?? Może być między obiadem a kolacją??

Aha i co to jest ten przeciw utleniacz?? A w dni treningowe i nietreningowe moge mieć ta sama diete?? Bo zaraz po treningu to jak przychodze do domu to po jakiejs godzine jem kolacje bo zaczynam ćwiczyć tak około 19 i siedze 2-2,5h wcześniej nie mam możliwości bo siłwoni wtedy nie ma.

Zmieniony przez - Xabi w dniu 2006-02-10 10:46:06

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
Xabi wypełnij profil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
wage jakaś mam w domu kuchenna, dawno nie używana to nie wiem czy jeszcze działa ale sprawdze. PEWNIE SUPER DOKLADNA, JA BYM ZAINWESTOWAL W ELEKTR.
Rodzynki? Nie bardzo je lubie a pozatym dodatkowy wydatek-zastanowie sie jeszcze. A to OMEGA3 to jest jakieś w kapsułkach czy jak?? I za ile jakieś tanie moge kupić?? W KAPSACH, SPRAWDZ CENE W SKLEPIE SFD, RODZYNEK JAK NIE LUBISZ TO NIE JEDZ

To co w szkole mam być głody i zjeść zamiast 4 kajzerek tylko dwie?? Masełkiem zawsze smaruje pieczywo ale cieniutkie, a co do sera białego w szkole to może troche głupio wyglądać, co w serze żółtym jest złego??
SER ZOLTY MA DUZO TLUSZCZU, A BIALY NA ODWROT I MA DUZO BIALECZKA, JA JAKOS NOSZE Z SEREM I NIE WIEM CO W TYM GLUPIEGO, PRZECIEZ NIKT MI W KANAPKE NIE PATRZY
No jak w piwnicy jeszcze mam orzechy to sobie zjem troche a jak nie to bende musiasz poczekć i sobie nazbierać :F YYY?

Razowy odpada bo jest za drogi jak dla mnie. Za dużo? Zawsze tyle jem na kolacje to może dwa jajka i 4kromki chleba zwykłego wystarczy?? NA KOLACJE OGRANICZ WEGLE CHYBA ZE JESTES EKTO, GRAHAMKI TO ZAZWYCZAJ SCIEMA, JUZ PREDZEJ NAPOTKASZ DOBREGO RAZOWCA

A ten 5 posiłek to kiedy sobie ustalić?? Może być między obiadem a kolacją?? MOZE BYC, MOZESZ 2 W SZKOLE ZROBIC JAK TAKIS GLODNY

Aha i co to jest ten przeciw utleniacz??NP 1G WITAMINY C A w dni treningowe i nietreningowe moge mieć ta sama diete??MOZESZ, TYLKO NIE SPOZYWASZ WEGLI POTRENINGOWYCH Bo zaraz po treningu to jak przychodze do domu to po jakiejs godzine jem kolacje bo zaczynam ćwiczyć tak około 19 i siedze 2-2,5h wcześniej nie mam możliwości bo siłwoni wtedy nie ma. CZYLI?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
wage jakaś mam w domu kuchenna, dawno nie używana to nie wiem czy jeszcze działa ale sprawdze.
Rwyodzynki? Nie bardzo je lubie a pozatym dodatkowy datek-zastanowie sie jeszcze. A to OMEGA3 to jest jakieś w kapsułkach czy jak?? I za ile jakieś tanie moge kupić?? //// ZAMIAST RODZYNEK MOżESZ DAć JAKIś OWOC śWIEżY , SUSZONY , JAKIś MIOD. OMEGA-3 TO KWASY TLUSZCZOWE BARDZO POTRZEBNE NASZEMU ORGANIZMOWI DO PRAWIDLOWEGO FUNKCJONOWANIA, WYSTEPUJA W TRANIE , TLUSTYCH RYBACH ALBO POPROSTU ZAKUP TAKIE COS W APTECE. BIERZ 2-3GR DZIENNIE
KOSZTUJE TO 15-20Zł ZALEZY OD ZRODLA ZA 120KAPS

To co w szkole mam być głody i zjeść zamiast 4 kajzerek tylko dwie?? Masełkiem zawsze smaruje pieczywo ale cieniutkie, a co do sera białego w szkole to może troche głupio wyglądać, co w serze żółtym jest złego?? /// JAK JESTES GLODNY TO ZLA DIETA, JAK JEDZAC 4 KAJZERKI NIE JESTES GLODNY TO JE ZOSTAW, W SERZE ZOLTYM JEST TLUSZCZ NASYCONY ALE OSOBISCIE NIE WIDZE NIC W NIM ZLEGO I ZEBY GO STOSOWAC W DIECIE

No jak w piwnicy jeszcze mam orzechy to sobie zjem troche a jak nie to bende musiasz poczekć i sobie nazbierać :F /// ORZECHY WLOSKIE BARDZO DOBRE ZRODLO TLUSZCZY

Razowy odpada bo jest za drogi jak dla mnie. Za dużo? Zawsze tyle jem na kolacje to może dwa jajka i 4kromki chleba zwykłego wystarczy?? /// SKAD MY MAMY WIDZIEC CZY WYSTARCZY ???? RAZOWY KOSZTUJE 1.50ZL ZA 500GRAM WIEC NIE PRZESADZAJ ZE DUZO

A ten 5 posiłek to kiedy sobie ustalić?? Może być między obiadem a kolacją?? /// MOZE BYC

Aha i co to jest ten przeciw utleniacz?? //// WITAMINY //// A w dni treningowe i nietreningowe moge mieć ta sama diete??//// MOZESZ MIEC//// Bo zaraz po treningu to jak przychodze do domu to po jakiejs godzine jem kolacje bo zaczynam ćwiczyć tak około 19 i siedze 2-2,5h wcześniej nie mam możliwości bo siłwoni wtedy nie ma. //// OK

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-02-10 11:38:55

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
Spece Ci ładnie wszystko podsumowali , teraz uwzglednij zmiany i będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
To postaram sie kupć to omega3 tylko mam jedno pytanie co do tego omega3 bo piszecie żeby brać 2-3g dziennie ale to jest w kapsułkach, to wystarczy jedna kaspułka rano?. A do w szkole sobie zjem 2kajzerki z serem białym koło 10 i dwie koło 13 i powinno być ok. Czyli jak jestem w domu to jest po 21 kolacje zjadam około 22 i idę spać przed 23 czyli u mnie raczej nie bardzo te węgle zaraz po treningu. A chleb razowy 1.5zł za 500g to dla mnie dużo bo zwykły kupuje 1.19zł za 900g. Witaminy mam z biedronki :F zawsze piłem je rano ale jak gadacie że po treningu to niech będzie. Ale chyba jak dojde do domu bo chyba nie bede brał na siłke Mleka WPC i witami? W domu jestem jak skoncze trening, wezme prysznic i potem jakieś 20min drogi.

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przed i Po TrEnigu

Następny temat

Fachowe pozycje o dietetyce (e-booki)

WHEY premium