SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mexic23/Dziennik- Masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
dorzuć ryżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Adzik mógłbyś jakiś przykładową diete mi tu pokazać? tzn tak w ramach jednego dnia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
dział odżywianie - masz mnóstwo tematów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Dobra dzięki ;) to chociaż oceń czy ćwiczenia jakie robie są odpowiednio dobrane, bo sam się tak raczej średnio znam na doborze ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Dodałem każdego ćwiczenia po jednej seriii ;)
Wyciskanie siedząc 55
Ściąganie drążka do karku szerokim nachwytem 35
Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 50
Wiosłowanie sztangą w opadzie tłowia 30
Wyciskanie hantli siedząc 12,5
Przysiady 25
Unoszeni hantli bokiem 5
Zgiannie ramion w uchwycie młotkowym 12,5
Pompki na poręczach------

Zmieniony przez - mexic23 w dniu 2012-02-01 18:14:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Witam ;)
Po ponad roku odświeżam temat, chodziłem na siłownie z przerwami 1-2 miesięcznymi ostatnio miałem 2 miesiące przerwy z powodu złamanej ręki.
Teraz zamierzam wrócić w pełnej klasie od ostatniej mojej obecności na forum zmieniłem się dość sporo waga wzrosła niestety nie tak jakbym sobie tego życzył. Zakładam że to wynik braku regularności w treningach.
Postanowiłem odkurzyć ten temat by więcej się nie zatrzymywać, by nie robić przerw w ćwiczeniu ;)
Na razie zastanawiam się od jakich ćwiczeń zacząć cz formie FBW czy splitu. Od środy zamierzam zacząć jeszcze nie na pełnych obrotach by tej kontuzjowanej ręki nie przeciążyć.

Płeć :Mężczyzna

Wiek :19

Waga :80

Wzrost :173

Staż treningowy na siłowni :od 1.08.2011

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :Tak.

Dieta :Brak

Przeciwskazania medyczne :Brak

Zażywane suplementy :Aktualnie brak

Pozdrawiam ;)


Zmieniony przez - mexic23 w dniu 2013-03-23 14:51:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Witam ;)
Po ponad roku odświeżam temat, chodziłem na siłownie z przerwami 1-2 miesięcznymi ostatnio miałem 2 miesiące przerwy z powodu złamanej ręki.
Teraz zamierzam wrócić w pełnej klasie od ostatniej mojej obecności na forum zmieniłem się dość sporo waga wzrosła niestety nie tak jakbym sobie tego życzył. Zakładam że to wynik braku regularności w treningach.
Postanowiłem odkurzyć ten temat by więcej się nie zatrzymywać, by nie robić przerw w ćwiczeniu ;)
Na razie zastanawiam się od jakich ćwiczeń zacząć cz formie FBW czy splitu. Od środy zamierzam zacząć jeszcze nie na pełnych obrotach by tej kontuzjowanej ręki nie przeciążyć.

Płeć :Mężczyzna

Wiek :19

Waga :80

Wzrost :173

Staż treningowy na siłowni :od 1.08.2011

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :Tak.

Dieta :Brak

Przeciwskazania medyczne :Brak

Zażywane suplementy :Aktualnie brak

Pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Dziś znalazłem przepis na placuszki śniadaniowe z twarogiem oczywiście postanowiłem to jak najszybciej przetestować ;)

-Płatki oswiane 90g
-Twaróg 90g
-Białka z 3 jajek (plus jedno zółtko bo mi wpadło ;P)
-Szklanka mleka
-Trochę otrąb
-Trochę zmielonego siemia lnianego
-Wiórki kokosowe
-Migdały
-Odrobina cynamonu
Smażone na oliwie z oliwek, w smaku bardzo dobre jak dla mnie, o wiele lepsze niż sam twaróg i owsianka na wodzie :D
Wyszło mi ich ok. 8 sztuk po zjedzeniu 2, może 3 czuje się bardzo nasycony ;)
Zamierzam je sobie przyrządzać na śniadanie i posiłek przed lub po treningowy :D
Mam nadzieje że ktoś się wypowie na temat proponowanego treningu, mam czas do środy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Dziś byłem u ortopedy, wyciągneli mi druty i kazali jeszcze przez tydzień, dwa oszczędzać tą rękę na razie zostają tylko aeroby w takim razie, co mnie dość wkurza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Taki oto plan sobie skombinowałem, na razie FBW gdyż moja 2-miesięczna przerwa to jednak sporo, a i ręki nie mogę przeciążać.
Zamierzam gdzieś na 50 % ćwiczyć by ta ręka wytrzymała ;)

Nogi:
- przysiady 5x10
- prostowanie nóg na maszynie 4x12
Klatka:
- butterfly 4x10
Plecy:
- ściąganie drążka do klatki 4x10
Barki:
- wyciskanie hantli 4x12
Bicepsy:
- młotki 4x12
Brzuch:
- brzuszki na ławce skośnej 4x15
- brzuszki na ławce poziomej 4x15

Cardio:
-bieżnia (30 minut, 9% nachylenia, 7km/h)

Wyeliminowałem wyciskanie na ławce na klatke i MC gdyż są to ćwiczenia przy których znacznie bym rękę obciążał i na razie nie wprowadzę ich do treningu. Reszta myślę do zrobienia ;) Myśle jeszcze jakieś 2 tygodnie tak lżej a potem systematycznie wprowadzać większe obciążenia i ćwiczenia, o których wspomniałem wyżej ;) Co sądzicie o takim planie?
Pozdrawiam ;)

Zmieniony przez - mexic23 w dniu 2013-04-02 21:42:11

Zmieniony przez - mexic23 w dniu 2013-04-02 21:50:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na mase

Następny temat

jak myslicie ?

WHEY premium