SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mexic23/Dziennik- Masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
zmieniac plan bo idzie wszystko oprócz bica - imo bez sensu

a co ile sie mierzysz że stwierdziłes że nie masz progresu w bicu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Dziś na treningu znaczny spadek siły zaobserwowałem dałem rade tylko 50 kg wycisnąć w ostatniej serii i przysiady zakończyłem na 47kg w 3 serii kolejnej nie dałem rady... ;( Mierze się mniej więcej co 2 tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Dziś zmniejszyłem obciążenia kosztem techniki i tak MC- 45kg wykroki ze sztangą 35 kg ;]
Wszystko sprawnie teraz jakiegoś tuńczyka zarzuce :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Biceps to jeden z najmniejszych mięśni w organiźmie - chciałbyś, żeby rósł tak szybko jak nogi?
Niestety nie da rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Myślale poważnie nad zmianą planu ten wykonuje już 2 miesiące i troche staje się dla mnie monotonny ;) Jeśli ktoś bardziej doświadczony pomógł by mi w ułożeniu nowego byłbym bardzo wdzięczny:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
A
Przysiad
WL
Wiosło
Szrugsy
podciąganie wąsko
brzuch 3s ab wheela
B
MC
MP
dzień dobry
dipsy
-francuz na triceps
brzuch 3s ab wheela

milej zabawy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
1.Co robić zamiast ab wheel u mnie na siłowni nie ma do tego przyrządu ?
2.Ile powtórzeń i ile serii poszczególnych ćwiczeń?

Zmieniony przez - mexic23 w dniu 2011-10-01 23:39:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Cokolwiek na brzuch, proponuje rozlozyc sobie trening brzucha na 3 treningi w tyg - raz skosne, raz dol, raz gora.


Cwiczenia po 3-4s, powtorzenia w przedziale 12-8


W A daj zmaiast szrugsow wyciskanie hantli siedzac w serii laczonej z unsozeniem hantli bokiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Dzięki za rady ;P Zastanawiam się czy nie uzupełnić diety jakąś odżywką, co sądzicie?
Dzisiejszy trening lżejszy, bo miałem tydzień przerwy bo nie miałem karnetu a więc :45kg na przysiad i 55 na wyciskanie poziomo poszło, to był ostatni trening na starym planie teraz opracuje jakiś nowy wrzuce go tutaj do oceny za jakiś czas :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
ODzywka w ramach uzupelniania brakow w diecie ok.
ALe podstawa to dieta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na mase

Następny temat

jak myslicie ?

WHEY premium