SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mexic23/Dziennik- Masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Dziś trening poszedł w miare dobrze :D w Martwym ciągu wziąłem 55kg, a na wykroki 42,5. Problem miałem przy podciąganiu na drążku, dałem rade zrobić tylko 1,5 serii... Oby kolejne treningi były bardziej owocne :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15217
Powodzenia, będę wpadał:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ciekawe jak z techniką, skoro przy wykrokach 42.5kg.
;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4571
właśnie, jak to jest z tymi wykrokami, ja jak na ostatnią serie wezmę 30kg i padam na cyce : P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Staram się wykonywać poprawnie a ostatnia seria jest ciężka, leje się ze mnie jak nie wiem, ale daje rade. Robiąc wykroki staram się je wykonywać tak jak na tym filmiku :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15217
dla mnie to ćwiczenie jest bardzo ciężkie do wykonania, biorę 25kg i jadę, staram się techniczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Dziś wziąłem na przysiady 55kg i tyle samo na wyciskanie na ławeczce poziomej ;] Jest coraz lepiej, zastanowie się nad zmniejszeniem obciążenia na rzecz techniki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Dziś troche bicepsa porobiłem i pobiegałem na bieżni :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052


takie zdjęcie żebym miał co porównywać za kilka miesięcy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Ostatnio nie mam przyrostów w biecpsie Co z tym zrobić, zmienić plan? Co radzicie?
Dodam tylko że wszędzie indziej przyrosty są, tylko te bice coś nie chcą dalej współpracować:P

Zmieniony przez - mexic23 w dniu 2011-09-26 17:18:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na mase

Następny temat

jak myslicie ?

WHEY premium