SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mexic23/Dziennik- Masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
flaszka syropu, garsc witamin i wypoci sie wszystko na treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Dziś wróciłem po chorobie :D Wciąż jestem osłabiony, ale lepiej robić coś z mniejszym ciężarem niż w ogóle:D Wziąłem 45kg na przysiady i 52,5 na klate w wyciskaniu poziomym. Jutro się pomierzę i wrzucę tu swoje obwody :D
Pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Tak jak wczoraj pisałem dziś podam swoje aktualne obwody :D

Biceps prawy: 34
Biceps lewy: 32
Klata: 99
Waga: 75
Pas: 76

Ile jeszcze masy nabrać żeby zająć się rzeźbą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Stary, ty masz 76cm w pasie, co ty chcesz rzeźbić?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Do ilu musze dobić żeby było z czego robić? Jestem niewysoki więc u mnie proporcje wyglądają nieco inaczej niż u wyższych kolesi :P

Zmieniony przez - mexic23 w dniu 2011-09-17 17:03:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
jesteś w moim wzroście masz 4 kg wiecej a pasie kilka cm mniej i już sie nad redukcją zastanawiasz? Ja bym masował spokojnie na Twoim miejscu i narazie nie przejmował sie redu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
w pasie bedziesz mial 8 z przodu to zacznij sie zastanawiac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1052
Dzięki wszystkim za rady, może ktoś by mi doradził jakie ćwiczenia stosować na brzuch żeby te centymetry szybciej wpadały bo jak do tej pory to po każdym treningu starałem się robić brzuszki na skośnej ławce i podciąganie nóg do klatki piersiowej na poręczach, jednak to tylko jako uzupełnienie treningu a chciałbym skoncentrować się na tej partii mięśni. Jeśli więc ktoś mógłby mi pomóc ułożyć jakiś plan właśnie na mięśnie brzucha byłbym bardzo wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
To nie o to chodzi...

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
nie musisz katować brzucha żeby mieć efekt

dieta to podstawa i tyle;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na mase

Następny temat

jak myslicie ?

WHEY premium