SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta anabolon+woda z parowek ciag dalszy historii- SPAM %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169057

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Nie mam.

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Pewnie się nie obejdzie bez tego ortopedy. Mi na kolana lasery pomogły

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
5 miesięcy
Ja czekałem prawie 2...
U mnie niby też wszystko w porządku, ale rzepka jest przesunięta.
Ja miałem zabiegi w lutym br. i mi pomogły na okres ~5-6 miesięcy. Miałem krio, lasery, magnetoterapię i jonoforezę czy coś takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
I możesz siady robić? Ja sobie nie wyobrażam treningu bez siadów i mc :( Długo trwa taka rehabilitacja? Ogólnie te lasery itp są refundowane czy trzeba z własnej kieszeni ?

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Tylko za krio musialem placic. Reszte wypisal mi rodzinny. Siady robie normalnie, a nawet lepiej sie po nich czuje. MC tak samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
ja mam chorobe nóg .. MC jakoś daje rade bo lubie plecy robić ale jak mam robić nogi to jakaś choroba mnie dopada i coś sie dzieje, ze nie ide na trening, nie wiem co to .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ja z własnej kieszeni opłaciłem rehabilitacje, jeszcze dwa dni a poprawy brak, a nawet boli bardziej :) Zobaczymy po rehabilitacji, ale na kolano kiedyś mi pomogła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Zabiegi możesz mieć refundowane, lekarz musi ci skierowanie na nie wypisać, co do czasu oczekiwania na rehabilitację nie będę się wypowiadał, sięga prawie pół roku. Jak masz zasobny portfel lepiej iść prywatnie i też lepiej się tobą zajmą niż na taśmie w przychodni

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
A jak peepeek ten bark?

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
No ja nie miałem pół roku, zj**ałem mogłem iść wcześniej ale kasy było brak
Okazało się, że powieź barkowa naderwana jest, boli bez zmian szczerze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SIZE ON + CO?

Następny temat

Kreatyna + Glutamina

WHEY premium