SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta anabolon+woda z parowek ciag dalszy historii- SPAM %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169026

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Dobrze, że myślicie o dalszej nauce, bo to jest coś :)
Ja po technikum sobie kiedyś powiedziałem, że nie pójdę już do szkoły, a co do czego studia tak mi się podobają, że nadal będę je kontynuował :) Oczywiście nie na tym samym roku ^^^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ja chcę skończyć w policji lub wojsku.
Uważam, że tam pasuję
A sprawność się podciągnie jeszcze

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2012-11-18 14:25:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
ja wam powiem, ze jak ktos napieprza w takiego wowa, gdzie trzeba liczyc staty dla klas itd, to i inteligentny jest xDDDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Nie grałem w tą grę i nawet nie wiem o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
baa, to dobrze, to anjbardziej uzalezniajaca gra jaka istnieje :) nie gram od 2 lat,b o sie spiepszyła :D teraz mój nalóg to siłka !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Ja bym nigdy kasy na gry mmo nie wydał, bez sensu.
A widzieliście te nowe info, że google ma zrobić jakąś grę na podstawie realia >> wirtualny świat na Ipady, telefony komórkowe itd.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Daleka przyszłość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
p3pe
Dobrze, że myślicie o dalszej nauce, bo to jest coś :)
Ja po technikum sobie kiedyś powiedziałem, że nie pójdę już do szkoły, a co do czego studia tak mi się podobają, że nadal będę je kontynuował :) Oczywiście nie na tym samym roku ^^^^


Ja już skończyłem teraz tylko uzupełniające i mam full dalej nie mam zamiaru iść, i do tego udało się w zawodzie robotę znaleźć

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Jakim zawodzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Ja póki co pracuję jako grafik komputerowy, od kilku lat się tym zajmuję, chciałem iść na ASP, ale siebie widzę także w zawodach policyjnych, jakieś służby specjalne itd. Dlatego zmieniłem kierunek studiów i za rok idę na bezpieczeństwo narodowe :) Zawsze można sobie na boku dorabiać z grafiki czyż nie tak :)



Zmieniony przez - p3pe w dniu 2012-11-18 14:33:15
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SIZE ON + CO?

Następny temat

Kreatyna + Glutamina

WHEY premium