SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta anabolon+woda z parowek ciag dalszy historii- SPAM %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169020

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Siemanko, co słychać?

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4011
no siemaneczko a nic paczuszka mi od sfd przyszła więc czas na ostre koksowanie ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Co zamawiałeś?

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4011
kreatyne i beta alanine i żebym nie spał na treningach coffeine powera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
ja czekam na troche kasy i kupie białeckzo z SFD, ktorego dawno nie mialem :D Ciekawe jak te smaki sie pozmienialy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
nie jest najgorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
ja teraz sie zastanawiam jakie przedtreningowki wziac chce jakies dwie na zapas kupic, jedna z 1,3 druga bez:)

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
lepiej wsiąść obie z bo bez i tak kupisz później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4011
lepiej poczekaj jeszcze troche bo może jakaś proma będzie bliżej świąt:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Czekam czekam, zastanawiam sie czy na śnieżynke nie wziąć plutonium dobre opinie zbiera, no matmajster aż tyle mózgoje** nie potrzebuje mam jeszcze hemo prawie całą puchę;)

f*** YEAH!!!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SIZE ON + CO?

Następny temat

Kreatyna + Glutamina

WHEY premium