SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta anabolon+woda z parowek ciag dalszy historii- SPAM %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169016

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4011
Rumcajs to Ty na medycynie jesteś czy biologi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
fizjoterapii, ale wydzial kultura fizyczna i ochrona zdrowia stad nas mecza roznymi przedmiotami dziwnymi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Top gear na tvn turbo leci. 2h odcinek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
EasyDoor
tomq masz 99 lat Ze na starosc sie zachcialo studiowac :D



lubie sie rozwijac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4011
to nie wiedziałeś, że tg leci na tvn turbo? oglądałem dziś jak byli w Indiach rewelacja normalnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4011
a co do fizjoterapii to troszki źle trafiłeś bo mój kuzyn skończył te studia i mówi, że ciężko z robotą a jeśli już chcesz mieć konkretną płacę to trzeba samemu założyć gabinet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
najlepiej psychologia bo d****i na świecie nigdy nie zabraknie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
kubsonvip
a co do fizjoterapii to troszki źle trafiłeś bo mój kuzyn skończył te studia i mówi, że ciężko z robotą a jeśli już chcesz mieć konkretną płacę to trzeba samemu założyć gabinet



to bedzie moj drugi kierunek, ktory bedzie stanowil uzupelnienie pierwszego
poza tym na samym licencjacie golym nie skoncze i mam przygotowana kase na kursy podyplomowe, glownie bede celowal w Mckenzie-go i reszte.

kuzyn ma racje, na golym licencjacie mozna tylko isc sie wpisac na liste bezrobotnych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4011
obecnie doktorat robi. Drugi kierunek- no to ładnie:) obym i ja tak miał
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SIZE ON + CO?

Następny temat

Kreatyna + Glutamina

WHEY premium