SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

martasi - co ja tutaj robię? ;)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
No ja właśnie kraula najbardziej lubię i uczyła mnie go instruktorka, żaba średnio mi idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
żaba średnio mi idzie.
Mnie jak uczyła żabką (nogami) to do tyłu płynęłam

Pojechałam na lodowisko z dzieckiem i nie wzięłam dokumentów więc nam nie wypożyczyli łyżew, za 40 min jadę znowu

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Mnie jak uczyła żabką (nogami) to do tyłu płynęłam


Pojechałam na lodowisko z dzieckiem i nie wzięłam dokumentów więc nam nie wypożyczyli łyżew, za 40 min jadę znowu
Marta, Marta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Pocieszające, że nie jestem sama w takich sytuacjach, bo ja wychodzę na zakupy bez pieniędzy

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Kurna dziewczyny,wytrzymalosciowki tez trzeba kiedys zaczac,nikogo nie namawiam,ale ja je robilam jakies 1,5 roku temu z bodyrock,i szlam jak burza,oczywiscie nie mialam sily na inne cwiczenia,wiec trzeba do tego podejsc z glowa.Czyli burpees jak najbardziej na poczatek.chociaz nic nie przebije jump box,co mi Marta zapodala w jednym z moich cwiczen.massakra jakas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a ten s...n (trener)skończył trening swojej dziuni i zabrał się do domu po prostu, więc byłam sama...
Marta, a narób-że mu wstydu no bo co kurde, płacisz za tą siłke, a buc jeden nie wywiązuje sie z umowy i na właściciela nawrzeszcz - powiedz, że zrobisz mu antyreklame na największym forum sportowym w Polsce, jak nie zaczną sie zachowywać jak ludzie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Lady M ile ja razy mówiłam, jak grochem o ścianę ale pójdę jeszcze raz i zamierzam powiedzieć właścicielowi, że jedyne co może usprawiedliwiać trzymanie kogoś takiego to fakt, że jest on jego pociotkiem.

A jak się nic nie zmieni zażądam zniżki za brak trenera.

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-03-06 19:42:39

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Daj nam nr tel do nich, zaczniemy dzwonić i dowiadywać się o karnet, przy okazji zapytamy jak jest u nich z trenerami bo słyszałyśmy, że u nich bardzo szwankuje opieka trenerów, zwłaszcza jednego ;)
Od razu zadziałają :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Fela_72 świetny pomysł

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawaj ten numer też i mnie Przemówię słodkim blond głosem ubranym w jasny róż, że bez trenera nie dam rady
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia dla kobiet

Następny temat

Owsianka

WHEY premium