SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

martasi - co ja tutaj robię? ;)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767


W sumie macie rację

Miska na dziś. DNT (wczoraj też). Codziennie biorę też Omega3 ale nie wpisuję.

Wiem, że kabanosy są be, ale będę z psem, torbą pełną kosmetyków i klatką z wózkiem dla psa, dlatego muszę mieć coś co się łatwo da zjeść.

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-02-18 08:21:38

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
martasi jesli bedziesz miala czas dasz przepis na chleb,w sumie dzis zaczyn 5 dzien robie i wyglada naprawde super,nawet mi sie nie zepsol co czasem sie zdazalo,ladnie pachnie wiec jutro bede pewnie piekla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767


http://o-pysznym-jedzeniu.bloog.pl/id,3959483,title,Chleb-wieloziarnisty-ze-soja-na-zakwasie,index.html?ticaid=6bcdc

Też dziś robię, będę miała akurat na wyjazd :)

I micha na kolejne 2 dni, bo znów jestem na wystawach.

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-02-18 11:48:40

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Fela_72 tylko teraz tak mam, zwykle jeżdżę raz, max. 2 razy na miesiąc. Tylko ten weekend jeszcze, a potem oboje odpoczywamy aż do kwietnia

Z weekendowych składników wyszło mi dziennie: 2 batony, serek i 4 podwójne kanapki ze schabem pieczonym (nota bene pyszny wyszedł) Powinnam przeżyć

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-02-18 13:37:18

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767


Dzień dobry. Miska na dziś, wypiska z treningu będzie wieczorem.

Kiepsko to wygląda, ale wyjechałam z domu w piątek o 15, a wróciłam wczoraj o 2 w nocy, więc łapałam co było.

Katar mam, a jeszcze dziś ten pokopany trener jest. Najchętniej bym nie poszła wcale

edit: zdecydowałam się dziś nie iść. Pójdę innego dnia w tym tygodniu, może w piątek...

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-02-21 20:00:36

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767


Miska. DNT.

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
martasi
w ogóle nie patrze Ci w michę, nic a nic

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia dla kobiet

Następny temat

Owsianka

WHEY premium