SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam spalacze,ale od krórego zacząć?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez qazar z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
a wiec tak. nie bede ukrywal,ze na codzien siedze na imperium,wszyscy wiemy na jakim ale chce i was prosic o porade. od poniedzielku zaczynem cykl redukcyjny.. bedzie to moj druga redukcja ztym, ze pierwszy raz uzyje efedryny. trzezwo kalkulujac mam do zrzucenia ok 10-12 kg. trening i dieta sa dopracowane z tym nie mam problemu jednak jezeli chodzi o prochy prosze o pomoc do tego rzecz jasna aeroby hmb,bcaa i tauryna jako antykataboliki,bialko w prochu i dietka low-carb

a wiec tak: mam vaso pro+tight oraz dyma burn+T3(gugule) nawet nie chodzi mi o dawkowania a o to ktory z zestawow uzyc jako pierwszy? bedzie to mniej wiecej tak wygladalo - 3 tyg jeden zestaw 2-3 tyg przerwa i drugi. mam pewne obawy czy zaczac od efki hcl na pierwszy raz? ale z drugiej strony na poczatek rzucilbym mocne polaczenie vaso z tightem a potem bym "dopalil" reszte na dyma burn z gugulami

ale mi post wyszedl - dziekuje wytrwalym czytelnikom
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
ale czy dokladnie ok 25 dni na vaso z tight'em i 21 na dyma z gugulami nie bedzie dobre? pomiedzy przerwa oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
Ja bym polecal efedryne, ale na poczatek mala dawke, sprawdz jak na ciebie działa.
mi sie na takim "aptecznym" ECA 10kg udalo zrzucic, i kofeiny raczej wtedy nie miałem :) Ale aeroby, i dieta byly wzorowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
o Witaj MM84 :D

co odpowiediz na i-s ci niewystarczają ??:KICKASS:

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
dyma burn z efka czy bez?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
nupel - dostalem 2 odpowiedzi jedna za vaso druga za dyma burn
Czarnuchok - dyma z efka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
w dyma jest nieco mnie efki - czy bedzie dzialala po vaso?

co do dawek - wstaje o 5.00 wiec pierwsza porcja trening ok11.00 wiec ok 10.00 druga porcja..czy tak bedzie dobrze ? czy pierwsza przed treningiem a druga popoludniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
na poczatek - efka hcl + goraca tylko co zaparzona kawa:D

z tymi porcjami - jak mowisz bedzie ok. 5 godzin przerwy styknie.

i zmien plan. 6 tyg na efce to dlugo. bedzies zmusial mocno zwiekszyc dawki. wiec skroc do 5 tyg.

2 tyg wstep na efi hcl+kawie (2 porcje po 25mg + mocna kawa).
po 2 tyg wal:
I tydz 2x 2 kaps dyma-burn + 3 kaps T3 (do posilkow)
II tydz 2x 3 kaps dyma- burn + T3 j/w
III tydz 3x 3 kaps dyma-burn + T3 j/w

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 867
"wiec tak: mam vaso pro+tight oraz dyma burn+T3(gugule)"
moze ktos pomoze mi rozszyfrowac te nazwy z cytatu na gorze-takze cchcialbym z tych spalaczy skorzystac w przyszlosci. z gory dzieki

In every defeat is a victory!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
tight San
T3 San (bardziej oplacalne jest gugglobolic extreme syntrax)
vaso pro - efedryna hcl
dyma-burn - spalacz z efedryna ziolowo, wycofany dawno temu z produkcji

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wez vaso na poczatek

he mod dzialajacy przeciw ustaleniom odgornym ??

cos sie zakrecilem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozstępy jestes nowy? zajzyj tutaj

Następny temat

problem z gino

WHEY premium