SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kto dużo je, ten i spamuje ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 105191

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
uwielbiałem też mega dojrzałe ale wielkie pomidory to babcia w pończochach podwiązywała je do krzaka by nie spadły i zaraz jak przyjechałem szliśmy zbierać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2697
u mnie sie juz nauczyli, ze nie jem slodyczy i niezdrowych rzeczy to wciskaja mi teraz owoce, bo zdrowe. Np dzis oszamalam juz 1900kcal przyszla tesciowa z talerzem ananasa i mowi masz zjedz sobie, owoce, zdrowe i stoi i patrzy puki nie przezuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
aaa ananasa uwielbiam ale takiego świeżo obranego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
ananas jest super tylko piecze w paszczę po pewnej ilości ;p

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
o Sheep mam to samo i po kiwi tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
to ja chyba jeszcze tej pewnej ilości nie przekroczyłem ale ze dwa całe zjadłem na raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
a moja 90 letnia babcia ostatnio jadla swiezego ananasa pierwszy raz w zyciu... kupiłam jej na imieniny zamiast kwiatka i teraz ciagle chce zeby jej anansy kupowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No nie ma opcji żebym całego 1 zjadła bez pieczenia :P

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2697
tez lubie, dlatego wzielam i zostawila odrazu caly talerz haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Sheep
ananas jest super tylko piecze w paszczę po pewnej ilości ;p

jzu kiedys o tym rozmawialysmy i ja sprawdzilam, mnie nie piecze przynajmniej po jednym anansie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawny plan?

Następny temat

Nagrody!!!!!!!!!!

WHEY premium