SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kto dużo je, ten i spamuje ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 105237

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Isthar
Douwe Egberts (czy jak jej tam) orzechowa / czekoladowa / karmelowa - coś okropnego ... Nie polecam jbc :P


A ja piłam tą kawe Karmel okropny, ale orzech i wanilia ok
I tak najlepsza jest czarna z cynamonem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
oo, z cynamonem? A cynamon parzysz razem z kawa czy posypujesz juz potem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Mi nie smakuje żadna z ich kaw za to jestem zwolenniczką Jacobs Cronat Gold lub Velvet po prostu z mlekiem , miałam też fazę picia z ciemnym kakao
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90582
Witam ! Też sądzę że czekoladowa okropna, za to karmel kiedyś piłam i całkiem mi smakował. Zawsze dodaję cynamonu bądź imbiru czasem szczypta kardamonu bom niskociśnieniowiec a fajnie dodaje energii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Cynamonem posypuje później, kardamon czasami też dodaje :) i jeszcze kakao, albo laskę wanili i jest lepsze od tych sztucznych kaw ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
ja często wsypuję cynamon od razu, zanim zaleję (rozpuszczalną) i ostatnio zauważyłam, że mi się na dnie taki "glutek" z cynamonu robi

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90582
też mi się glutek na dnie robi ale pod koniec kawy rozmieszam i wypijam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Nooo o tym mówię, ale to dobrze:D bo myślałam, że coś nie tak z moją kawą, albo cynamonem

Dobra idę męczyć nogi, z racji daremnej aury na dworze i złego humoru trzeba zrobić trening..!

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
ja z cynamonem też, ale wtedy dużo mleka jeszcze, orzechowa z DE jes do wypicia, ale to rozpuszczalnik i podrażnia mi wątrobę, najlepiej wychodzą aromatyzowane mielone na wagę - dosyć silny aromat. Niestety dziewczęta - aromaty są chyba sztuczne, więc tylko okazjonalnie polecam (poza tym cena zabija).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
DE często można w biedrze za nawet niecałą dyche kupić ja tak się obkupiłam we wszystkie smaki jak był na nią szał reklamowy a teraz stoi i czeka na zużycie.
Ostatnio tż mówił że w robocie go poczęstowali kawą z młynka , kupują ją na wagę i to są ziarna kawy o smaku orzechowym ale podobno w ogóle te kupne ze sklepu nie dorównują tym ziarnom. Gdybym miała młynek eh
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawny plan?

Następny temat

Nagrody!!!!!!!!!!

WHEY premium