SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kto dużo je, ten i spamuje ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 105242

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Bleedingsun

Miałam to samo i okazało się, że złamany. Ja bym jechała.


Ale nie wsadzili Ci nogi w gips? :o bo tego się boję...

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Palcy od stop nie wsadzaja, sklejaja tylko platrem, albo daja na szyne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wsadzili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
czikita007
Ja sobie znajdę kiedyś takiego co się do życia będzie nadawał Tak jak Eve mówi, musze się tylko porozglądać.


to się porozglądaj

mój mąż się nadaje- strzał w 10tkę!
już 12 lat razem i jeszcze mnie ani razu nie zawiódł ani nawet nie uraził/obraził, a co najważniejsze- nie ogranicza mnie i zawsze wspiera mnie jak realizuje jakieś ze swoich marzeń

jedyne co, to oprócz squash'a to typ niesportowy, ale ciało ma o dziwo niezłe

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
No mnie cokolwiek przeraza tj szyna tez ;P więc nie wiem w sumie czy iść tym palcem czy nie.. jak mi nie da funkcjonować normalnie to się wybiorę jak nie to nie... sama sobie plastrem skleje

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi ortopeda zalecił sklejanie taśmą z palcem sąsiednim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
No ja tak właśnie zrobiłam, tj kiedyś też miałam coś nie tak z palcem i właśnie wyczytałam o sklejeniu dwóch palców do siebie i wtedy tak zrobilam i jakoś się zagoilo.

Teraz też sobie dwa zakleilam i jak nie będzie mnie jakoś mocno boleć to sobie daruje tą urazowke...

A i sorry za brak polskich znaków, ale z telefonu piszę

Zmieniony przez - eufo w dniu 2014-05-18 18:46:24

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
mi w szpitalu właśnie skleili te palce razem, ale i tak bolało przez prawie tydzień, buta nie mogłam włożyc i ledwo chodziłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam dalej jednego palca grubszego od pozostałych :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
ja tez mojego malego ktorego mialam zlamanego jakies 10-12 lat temu do dzisiaj mam grubszego ))))))
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawny plan?

Następny temat

Nagrody!!!!!!!!!!

WHEY premium