SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kto dużo je, ten i spamuje ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 105212

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ooo. to, jak dojeżdżałam do pracy pociagiem to plusem było, ze mozna poczytać, w samochodzie to juz tylko radio zostaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
No ja też najczęściej w podróży. Często jeżdżę, choć nie zawsze z książką, ale zdarza się. Mam szczęście do powieści wielowątkowych, w których jak jeden rozdział rozpali ciekawość to się zaczyna nowy i mimo zmęczenia czytaniem czyta się dalej, bo chce się dojść do tego nieskończoneo wątku a tu kolejny ciekawy i kolejny i tak można pół nocy lub całą podróż spędzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja obecnie tylko na rowerze, a to nie bardzo idzie w parze z czytaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
w pociągu uwielbiam czytać, bo i tak jestem unieruchomiona, a tak to czas szybko leci. Dobrze, że zwykle na stacji końcowej wysiadam%-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ja często idę z nosem w telefonie przez ulicę i jeszcze żyję, ale na rowerze to bym się nie odważyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Iza ale to już zależy co czytasz, jak byłam młodsza i pod kołdrą w środku nocy czytałam "Call of Cthulu" to później bała się wyjść spod kołdry i nie zasnęłam aż jasno się nie zrobiło na dworze

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
dobra zainsipirowałyście mnie, mam ochotę poczytać, ale coś edukacyjnego jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Mi zdarzyło się wpaść na lampę jak szłam przez miasto i czytałam - ludzie, którzy to widzieli musieli mieć niezły ubaw

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
obliques
ooo. to, jak dojeżdżałam do pracy pociagiem to plusem było, ze mozna poczytać, w samochodzie to juz tylko radio zostaje

jak w zeszlym roku musoalam jezdzic ok 45 minut do pracy to bralam audiobooki - duzo wtedy ksiazek "przeczytalam" przez 4 miesiace i droga mi sie nie dluzyla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
obliques
ooo. to, jak dojeżdżałam do pracy pociagiem to plusem było, ze mozna poczytać, w samochodzie to juz tylko radio zostaje


czasem audiobooki zapodaję ale jak się zamyśliłam na skrzyżowaniu i przegapiłam zmianę świateł (tak się zasłuchałam, że nie słyszałam trąbiących za mną... lol) to jednak w aucie polski rap
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawny plan?

Następny temat

Nagrody!!!!!!!!!!

WHEY premium