SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kto dużo je, ten i spamuje ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 105185

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4224
Viki
Dobry sen :D
Mi się czasem dziecko sni, wszyscy naokoło mówią, że moje, a ja nie pamiętam żebym rodziła albo w ciąży była %)
Raz mi się śniło, że miałam trening robić a tu mi przynoszą niemowlaka, mówią że moj i że o nim zapomniałam...
Dobrze że rzadko mam takie sny ;)



dzieci to złoooo............... ale ja jestem świeżo po wywiadówce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
kebula
Bull
kebula
mogę moderować spamy, chociaż nie wiem na czym miałoby to polegać. Bull, zostałeś dziadkiem. co prawda we śnie, ale zawsze to coś


mam wrażenie, że przestałaś bać się


i tu się zastanawiam, czy dla własnego dobra lepiej nie skłamać


napisz prawdę, kłamstwo wyda się prędzej czy później...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Bull
kebula
Bull
kebula
mogę moderować spamy, chociaż nie wiem na czym miałoby to polegać. Bull, zostałeś dziadkiem. co prawda we śnie, ale zawsze to coś


mam wrażenie, że przestałaś bać się


i tu się zastanawiam, czy dla własnego dobra lepiej nie skłamać


napisz prawdę, kłamstwo wyda się prędzej czy później...


nie no, spokojnie. już będę grzeczna, bo się jednak boję. jeszcze mi podziękujecie za współpracę i nie zostanę moderatorem i będzie mi smutno

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
pisałem o pozytywach bycia modem
niestety to nie zawsze się sprawdza, czasem przestają być motywacją
ale jest jeszcze motywacja negatywna i o dziwo bardzo skuteczna się okazuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Ja bym mogła być iedyś, jak będę miała nudną pracę to chociaż w byciu modem sie spełnię
Bull, a co się dzieje z moderatorką 4nn? Przeczytałam jej dziennik i tak jej nie widać, z nią wszystko ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Obecnie nie mam z Anką kontaktu choć znam ją osobiście i bardzo lubię, do imprez też się mega nadaje. Każdy jest wolny i robi co chce, może ma chwilowe problemy czasowe, nie wiem? Mam nadzieję, że wróci do nas. Za to z Rudą mam kontakt codzienne bo na wielu płaszczyznach współpracujemy.
No i lubię ją bardzo.

Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-05-18 09:27:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Aha, czyli zdrowa i cała tylko sie nie udziela. Moja ciekawość została zaspokojona. Swoją drogą przyjemnie czytało się jej dziennik, bardzo energiczna dziewczyna, "z jajem" (To tak wg mnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
rozumie, że dziś temat "powiedz nam wszystko o chcemy wiedzieć a bałyśmy się zapytać"??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Coś w ten deseń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
4nn ma klasa szyderę, mega wysoki poziom, nie raz sam doświadczyłem. Raz na małym spotkaniu w gronie moderatorskim Mawashi rozmasowywał wszystkim przykurcze, jak ja leżałem na łóżku to jej szydercze komentarze pod moim adresem będę pamiętał do końca życia.

Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-05-18 09:35:50
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawny plan?

Następny temat

Nagrody!!!!!!!!!!

WHEY premium